اخبار سیاسی

تلاش عجیب میمون برای سرقت از خودپرداز بانک!

ویدئویی که یک میمون را در تلاش برای سرقت از خودپرداز بانک نشان می دهد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

22 تیر 1399

بورس، ورود مسکن به بازار سرمایه را پذیرفت

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده با تاکید بر اینکه قیمت مسکن در بعضی از مناطق و شهرها به ویژه تهران واقعی نیست، گفت: قیمت مسکن براساس مولفه های بسیار مختلف، متفاوت است، بنابراین نمی توان گفت چه مقدار از قیمت یک مسکن حباب دارد و چند درصد آن غیر واقعی...

18 تیر 1399

خبرنگاران عادی انگاری شرایط کرونایی در مازندران

ساری - خبرنگاران - کاهش آمار بیماران کرونایی و کم شدن محدودیت های فاصله گذاری اجتماعی در مازندران آن طور که به نظر می رسد باعث عادی انگاری شهروندان نسبت به خطرات افزایشی شدن دوباره شیوع کرونا و بیشتر شدن فاصله اشان از طرح فاصله اجتماعی شده است.

18 تیر 1399

رئیس دولت وفاق لیبی وعده انتقام از نیروهای حفتر را بیان کرد

رئیس دولت وفاق ملی لیبی حمله نیروهای حفتر به مناطق غیرنظامی طرابلس را اقدامی بزدلانه توصیف کرد و گفت که پاسخی دردناک در انتظار متجاوزان است.

16 تیر 1399

چین: در صحنه نبرد حقیقت علیه دروغ با آمریکا قرار گرفته ایم

سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت کشورش در جنگ میان حقیقت و دروغ با آمریکا قرار گرفته و از واشنگتن خواست شواهد ادعا های خود را هرچه سریع تر منتشر کند.

15 تیر 1399

خبرنگاران سخنگوی دولت: قرارداد اجاره املاک 2 ماه تمدید شد

تهران- خبرنگاران- سخنگوی دولت گفت: قرارداد اجاره املاک بر اساس مصوبه جدید ستاد مقابله با شیوع کرونا تا 2 ماه تمدید شد و بر این اساس تمامی قراردادهایی که خاتمه آن اسفند تا اردیبهشت 99 است 2 ماه تمدید می شود.

11 تیر 1399

با شیوع COVID-19 چگونه می توانید در خانه ورزش کنید؟

کارشناسان می گویند چندین روش وجود دارد که می توانید در خانه تمرین فول بادی داشته باشید. کارشناسان می گویند مراکز تناسب اندام مکانی بسیار مناسب برای ورزش است اما همچنین مکانی خطرناک است که می تواند چیزی مثل COVID-19 را بیشتر گسترش دهد.

9 تیر 1399

دردسر مقابله با ملخ های صحرایی زیر سایه کرونا

افزایش هجوم ملخ صحرایی به اراضی کشاورزی در پاکستان همزمان با درگیر بودن این کشور با شیوع ویروس کرونا و پیامدهای سنگین آن بر معیشت، موجب نگرانی مسئولان پاکستانی نسبت به بروز قحطی در این کشور شده است.

8 تیر 1399

سرانجام قرنطینه کرونا برای بچه ها ، بازگشایی مدارس ابتدایی در فرانسه و هلند

کشورهای اروپایی فرآیند آسان گیری و خاتمه تدریجی قرنطینه کرونا را برای گروه های سنی کودک و نوجوان آغاز کرده اند و بچه ها در فرانسه و هلند از دو تا سه هفته دیگر می توانند به مدرسه برگردند.

6 تیر 1399

سئول: کیم جونگ اون زنده است

مشاور سیاست خارجی رئیس جمهور کره جنوبی با رد شایعات پیرامون کیم جونگ اون رهبر کره شمالی، به زنده بودن او اشاره نمود.

3 تیر 1399

صالح: استقلال و پرسپولیس مردادماه وارد بورس می شوند، ارزش گذاری پرسپولیس انجام شد

علیرضا صالح، رئیس سازمان خصوصی سازی گفت که باشگاه های استقلال و پرسپولیس مرداد ماه امسال وارد بورس خواهند شد.

1 تیر 1399

از آمریکا و اروپا تا خاورمیانه و ایران،امروز با ویروس نامرئی چه کردند؟

با تداوم همه گیری ویروس کرونا کشورهای آمریکا،اسپانیا، روسیه و انگلیس طی 24 ساعت گذشته همچنان بیشترین آمار تعداد مبتلایان جدید به ویروس کرونا را داشته اند.

30 خرداد 1399

متهم شدن اتحادیه اروپا به دستکاری در گزارش شیوع کرونا در چین

نماینده هلند در مجلس اروپا با ارسال نامه ای به جوزف بورل، اتحادیه اروپا را به دستکاری در گزارش شیوع کرونا در چین متهم کرد.

29 خرداد 1399

ساکت استعفا نکرده و اخراج نشده است، تاج به ایران برمی گردد

به گزارش خبرنگاران، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز پنجشنبه مقابل ساختمان فدراسیون در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سوالات آنها پاسخ داد.

28 خرداد 1399

همتی: به 10 میلیارد یورو اضافه تر برای مبارزه با کرونا نیازمندیم

رییس کل بانک مرکزی گفت: برآوردهای ما نشان می دهد که برای مهار شیوع ویروس، تقویت نظام مراقبت های بهداشتی و محافظت از پرسنل خط مقدم در بیمارستان ها و جاهای دیگر و کمک به افرادی که شغل خود را از دست داده اند، ما نیاز به 10 میلیارد یورو اضافه تر در...

27 خرداد 1399

جوسازی پامپئو علیه ایران در فضای مجازی با هدف تمدید تحریم های تسلیحاتی

وزیر امور خارجه آمریکا برای چندمین بار در فضای مجازی با مطرح کردن اتهامات واهی خواهان تمدید تحریم های تسلیحاتی علیه ایران شد.

25 خرداد 1399

شطرنج بازی با ویروس ناشناخته!

خبرنگاران/بوشهر حدود دو ماه است که درگیری و مبارزه با ویروس کرونا در ایران شروع شده و در این راه اقدامات زیادی اجرا شده، مردم تغییرات زیادی در رفتارهای خود ایجاد نموده اند، کادر درمان تمام این مدت در کوشش برای تامین سلامت بوده، شهید داده ایم و مجاهدت...

23 خرداد 1399

انصارالله یمن: صلح تنها با توقف جنگ و لغو محاصره به دست می آید

سخنگوی انصارالله یمن تأکید کرد فرستاده سازمان ملل موضوع محاصره و مسائل اصلی را نادیده می گیرد.

22 خرداد 1399

سفیر چین: تهران و پکن در تمام شرایط در کنار یکدیگر هستند

سفیر چین در ایران با اشاره به اینکه تهران و پکن شرکای راهبردی هستند و در همه شرایط با یکدیگر همکاری داشته اند اظهار کرد دو کشور همیشه از مواضع یکدیگر حمایت نموده و در دشواری ها کنار هم بوده اند.

17 خرداد 1399

خبرنگاران فرماندار: زیرساخت های مبارزه با مواد مخدر در شهرستان ری باید تقویت شود

شهرری - خبرنگاران - فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به وسعت گسترده و همچنین شاهراه بودن ری به استان های جنوبی کشور، تاکید کرد: زیر ساخت های مبارزه با مواد مخدر باید بیش از گذشته تقویت شود.

15 خرداد 1399
تعداد: (280)