اخبار سیاسی

تظاهرات بزرگ بومیان کانادا علیه دولت هارپر

خبرنگاران : ناکامی دولت کانادا در تامین درخواست های بومیان این کشور موجب شد تا تظاهرات اعتراض آمیز بومیان سراسر کانادا را در بر گیرد.

25 مرداد 1398

مالزی سفیر سنگاپور را فراخواند

خبرنگاران: انتشار گزارش هایی در مورد همکاری سنگاپور با سرویس های اطلاعاتی غرب برای جاسوسی از مالزی موجب شد تا دولت مالزی ضمن فراخواندن سفیر سنگاپور نگرانی عمیق خود را نسبت به این مساله اعلام کند.

25 مرداد 1398

وزیر خارجه سنگاپور با ولایتی دیدار کرد

خبرنگاران: وزیر خارجه سنگاپور با رئیس تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص دیدار کرد.

24 مرداد 1398

دعوت فرابورس ازتیم های فنی وصاحب نظران اکوسیستم بلاک چین

به‬ گزارش‬ خبرگزاری‬ مهر‬ به نقل‬ از‬ فرابورس‬ ایران، ‬ امیر‬ هامونی‬ با بیان اینکه در راستای برطرف چالش های پیش روی بازار سرمایه به وسیله تکنولوژی بلاک چین و بر اساس موضوع فعالیت فرابورس ایران، بنا داریم نظرات و راه چاره های فعالان بلاک چین در...

23 مرداد 1398

تظاهرات مردم سنگاپور در اعتراض به مقرارت جدید اینترنت

خبرنگاران: حدود هزار نفر از مردم سنگاپور امروز در اعتراض به سیاست جدید دولت این کشور درباره صدور مجوز برای پایگاه های اینترنتی خبری دست به راهپیمایی و تظاهرات زدند.

22 مرداد 1398

شورای نظامی سودان پیشنهاد اتحادیه آفریقا و اتیوپی را بررسی می کند

سخنگوی شورای نظامی انتقالی سودان اعلام کرد که این شورا طرح مشترک اتحادیه آفریقا و اتیوپی برای حل بحران سیاسی سودان را بررسی می کند.

20 مرداد 1398

سلادون های موزه ملی ایران وارد کاخ موزه پکن چین شد

آثار منتخب موزه ملی ایران در نمایشگاه دنیای لونگ چوان: سلادون لونگ چوآن و جهانی شدن شنبه 22 تیرماه 1398 به سلامت وارد کشور چین شد و این آثار به کاخ موزه پکن منتقل شد.

18 مرداد 1398

هشدار چین به کانادا درباره ادامه حبس مدیر متهم به نقض تحریم های ایران

چین به کانادا درباره ادامه حبس یکی از مدیران ارشد شرکت هوآوی که به نقض تحریم های ایران متهم شده هشدار داد و خواهان آزادی فوری وی شد.

14 مرداد 1398

راهنمای دریافت ویزای کانادا

برای بازدید از کانادا باید گذرنامه معتبری با حداقل شش ماه اعتبار داشته باشید.

11 مرداد 1398

پمپئو درباره حادثه عمان و اتهام به ایران عقب نشینی کرد

خبرنگاران نوشت: وزیر خارجه آمریکا اذعان کرد ادعای دست داشتن ایران در حمله به نفتکش ها در خلیج عمان، از سوی شماری از سیاستمداران و همپیمانان این کشور مورد تردید قرار گرفته است.

10 مرداد 1398

بعیدی نژاد: عامل حادثه دریای عمان کسانی هستند که از جنگ و تنش نفع می برند

سفیر ایران در انگلیس در مصاحبه با یک شبکه خبری آمریکایی گفت عامل حادثه روز پنجشنبه برای دو نفتکش در دریای عمان کسانی هستند که از جنگ و تنش نفع می برند.

8 مرداد 1398

لاریجانی: آماده گسترش همکاری های مالی با ویتنام هستیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (دوشنبه 19 فروردین) در حاشیه اجلاس اتحادیه بین المجالس جهانی (IPU) با نگوئیم تای کیم نگان رئیس مجلس ویتنام دیدار و تبادل نظر کرد.

5 مرداد 1398

نتایج اولیه انتخابات اروپا، تقویت راست افراطی و سبزها، شکست نسبی احزاب سنتی

نتایج نظرسنجی های پای شعب اخذ رای در انتخابات پارلمانی اروپا نشان دهنده تقویت احزاب راست افراطی و جریان های سبز و شکست نسبی احزاب سنتی این قاره است.

5 مرداد 1398

شروع کن با زامبی های جارموش

شروع هفتادودومین جشنواره فیلم کن با نمایش فیلم مردگان نمی میرند جیم جارموش و سخنان سیاسی و جنجال برانگیز الخاندرو ایناریتو، کارگردان مشهور مکزیکی و رئیس هیأت داوران کن همراه شد.

1 مرداد 1398

کشتی آمریکایی دوباره از آب های مورد مناقشه دریای چین جنوبی عبور کرد

برای دومین بار در ماه جاری میلادی، یک کشتی جنگی آمریکایی، از آب های مورد مناقشه نزدیک جزایری که چین آن ها را تحت حاکمیت خود می داند، عبور کرد.

26 تیر 1398

جزئیات طرح ترافیک 98 و حذف طرح زوج و فرد

خبرنگاران آنلاین:سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، طی اطلاعیه ای جزئیات طرح ترافیک 98 و حذف طرح زوج و فرد را گفت.

22 تیر 1398

چین: محدود کردن هوا وی امنیت آمریکا را افزایش نمی دهد

پکن- خبرنگاران- شرکت هوآ وی غول تکنولوژی مخابراتی چین روز پنجشنبه با صدور بیانیه ای بیان کرد محدود کردن این شرکت از سوی آمریکا، باعث افزایش امنیت و قدرت واشنگتن نخواهد شد و تنها موجب عقب ماندگی آمریکا از کشورهای دیگر در ایجاد شبکه 5 جی می گردد.

22 تیر 1398

محدودیت بعضی قوانین در توسعه گلخانه ها

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور باغبانی گفت: قوانینی در گذشته وضع شده که بعضی از آنها مانعی برای توسعه گلخانه ها محسوب می شوند در حالی که قانون وحی منزل نیست و حتی بعضی از آنها کارشناسی شده هم نیست.

17 تیر 1398

آتش سوزی در دفتر نخست وزیر پاکستان

آتش سوزی در دفتر نخست وزیر پاکستان سبب شد مسیرهای اطراف آن بسته شده و خودروهای آتش نشانی خود را به محل حادثه برسانند.

13 تیر 1398

برای سرمربی فوتبال بودجه نداریم، صددرصد سهام سرخابی ها واگذار می گردد

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه این وازارتخانه برای جذب سرمربی تیم ملی فوتبال بودجه جداگانه ای ندارد گفت صددرصد سهام سرخابی ها واگذار خواهد شد.

7 تیر 1398
تعداد: (67)