اخبار سیاسی

تاکید رئیس سازمان امور دانشجویان بر برنامه ریزی دانشگاه ها برای ترم تحصیلی جدید

معاون وزیر علوم و رئیس سازمان امور دانشجویان در شصت و ششمین گردهمایی مجازی معاونان دانشجویی دانشگاه ها که به صورت مجازی و با حضور وزیر علوم برگزار گردید، گفت: معاونان دانشجویی برای اسکان حداقلی دانشجویان، نکات بهداشتی و برگزاری...

4 مهر 1399

تفاهم نامه حمل و نقلی ایران و روسیه

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به امضاء تفاهم نامه همکاری های حمل و نقلی ایران و روسیه، گفت: عملی شدن این تفاهم نامه به توسعه حمل و نقل بین دو کشور و همچنین منطقه منجر می شود.

31 شهریور 1399

انتقاد کاراکاس از همراهی اروپا با آمریکا

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، خورخه آریسا وزیر خارجه ونزوئلا امروز یکشنبه در مصاحبه ای اتحادیه اروپا را به پیروی از مواضع خصمانه آمریکا در قبال کشورش متهم کرد.

27 شهریور 1399

بعید می دانم بتوان مترو را تعطیل کرد

هاشمی درباره پیشنهاد تعطیلی مترو با توجه به شیوع ویروس کرونا در پایتخت توضیحاتی داد.

26 شهریور 1399

شرط عجیب بانک ها برای پرداخت وام به رانندگان اتوبوس

به گزارش خبرنگاران، داریوش باقرجوان درباره اعطای تسهیلات کرونایی به بخش حمل ونقل جاده ای مسافر گفت: بر اساس روالی که تعریف شد، مشمولان دریافت این تسهیلات به چند گروه تقسیم شدند؛ یکی رانندگان خود مالک بودند؛ گروه دیگر، رانندگانی بودند که برای مالکان...

23 شهریور 1399

همکاری پاریس و ابوظبی در ایجاد رژیم استبدادی در منطقه

به گزارش خبرنگاران به نقل از القدس العربی، مجله فرانسوی ماریان در گزارشی نوشت: اخبار منتشر شده بیانگر آن است که محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی در فرانسه به دست داشتن در جنایات جنگی و نقض گسترده حقوق بشر در یمن متهم شده است. این مسأله شگفتی کسانی که شاهد روابط...

22 شهریور 1399

معاون رئیس جمهور اکوادور از مقام خود استعفا داد

معاون رئیس جمهور اکوادور پس از 18 ماه خدمت و در بحبوحه شیوع ویروس کرونا از مقام خود استعفا داد.

15 شهریور 1399

پامپئو: هدف ما تمدید کوتاه مدت تحریم های تسلیحاتی علیه ایران نیست

وزیر امور خارجه آمریکا تأکید کرد که دولت متبوعش به تمدید کوتاه مدت تحریم های تسلیحاتی شورای امنیت علیه ایران رضایت نخواهد داد و معتقد است که تحریم تسلیحاتی باید تا هر زمان که لازم باشد، ادامه پیدا کند.

11 شهریور 1399

مسکو: فعالیت موشکی چین چالش امنیتی نیست

معاون وزیر دفاع روسیه روز آدینه گفت که این کشور فعالیت موشکی چین را یک چالش امنیتی نمی بیند.

10 شهریور 1399

هنگ کنگ: شعار استقلال غیرقانونی است، مجازات جدایی طلبی؛ حبس ابد

با توجه به قانون جدید امنیتی هنگ کنگ که در مجلس پکن تصویب شده از این پس جرایمی نظیر جدایی طلبی، همکاری با قدرت های خارجی و براندازی مجازاتی مانند حبس ابد یا طولانی دارد.

9 شهریور 1399

واریز وام ودیعه مسکن به حساب متقاضیان شروع شد

به گزارش خبرنگاران، محمود محمودزاده، معاون مسکن و امور ساختمان از شروع واریز وام ودیعه مسکن اطلاع داد و گفت: از روز گذشته چند گروه وام ودیعه مسکن را دریافت کردند.

8 شهریور 1399

رمزگشایی از رای تاریخی چین در شورای حکام

نشست روز آدینه 30 خرداد ماه شورای حکام که به تصویب قطعنامه ای ضدایرانی انجامید با یک شگفتی همراه بود؛ در این نشست چین کاملا رودرروی آمریکا نهاده شد و به همراه روسیه به این قطعنامه رای منفی داد.

3 شهریور 1399

الکاظمی درباره حضور نظامیان آمریکایی با تسامح برخورد می نماید

یک نماینده عراقی گفت که نخست وزیر این کشور در برخورد با موضوع حملات ترکیه و حضور نیرو های خارجی در این کشور، ضعیف عمل می نماید.

3 شهریور 1399

مشاور وزیر بهداشت: کرونا تا به امروز 34 بار تغییر چهره داده است

محمد اسماعیل اکبری مشاور عالی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ماهیت ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: شاید تحلیل بیولوژیک ویروس آسان ترین راه برای انجام وظیفه امروز و فردای ما در کنار تجربیات و اکتسابات علمی باشد. این توده کروماتینی شبیه یک موجود زنده...

2 شهریور 1399

پاسخ متفاوت انور قرقاش به اظهارات نخست وزیر پیشین قطر

وزیر مشاور در امور خارجه امارات به اظهارات نخست وزیر پیشین قطر درباره عربستان واکنش نشان داد.

30 مرداد 1399

خبرنگاران گروهی از اعضای حزب اتحاد ملت ایران در همدان استعفا دادند

همدان- خبرنگاران- جمعی از اعضای هیات رئیسه، شورای منطقه ای و شورای حوزه های شهرستانی حزب اتحاد ملت در استان همدان با انتشار بیانیه ای، استعفای خود را از عضویت در این حزب اعلام کردند.

30 مرداد 1399

همچنان در بازار سهام بمانیم یا نه؟

خبرنگاران: با موج های افزایشی ادامه دار که صعود سهام تسهیل کرده، اکنون اما این پرسش مطرح است که این موج های صعود تا چه زمانی پایدار می مانند و چگونه باید رفتارهای فعلی بورس را بازشناسیم.

29 مرداد 1399

جلیقه زرد ها به خیابان های فرانسه بازگشتند

جلیقه زرد ها در فرانسه پس از لغو نسبی محدودیت های اجتماعی به خیابان های پاریس بازگشتند.

28 مرداد 1399

روسیه تحریم های آمریکا علیه سوریه را بی تاثیر اعلام کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، وزارت خارجه روسیه به تحریم های اعمال شده آمریکا علیه سوریه در قالب طرح موسوم به سزار واکنش نشان داد و اعمال چنین تحریم هایی را بر همکاری های نظامی دمشق-مسکو بی تأثیر خواند.

27 مرداد 1399

سرلشکر باقری: کرونا تأثیری بر مأموریت های نیرو های مسلح نداشته است

رئیس ستادکل نیرو های مسلح با تاکید بر اینکه کرونا تأثیری بر مأموریت های نیرو های مسلح نداشته است، گفت: نیرو های مسلح فعالیت های خود را در حوزه برقراری امنیت و فعالیت های ستادی، آموزشی صنعتی، آموزشی و... ادامه خواهند داد تا در آینده دچار غافلگیری احتمالی...

25 مرداد 1399
تعداد: (304)