اخبار و رویدادها

هتل نارای بانکوک را بیشتر بشناسید

اینترنت رایگان درتمامی قسمت های هتل در معرض توان می باشد. پارکینگ مجانی بدون احتیاج به رزرو قبلی قابل کاربرد است. ورود بهایم خانگی به هتل نامشروع است. شست و شوی لباس با پرداخت هزینه ازدیاد ایفا به جریان انداختن می گردد. اگر با اهداف کاری سفر می کنید می...

26 مرداد 1398

تظاهرات بزرگ بومیان کانادا علیه دولت هارپر

خبرنگاران : ناکامی دولت کانادا در تامین درخواست های بومیان این کشور موجب شد تا تظاهرات اعتراض آمیز بومیان سراسر کانادا را در بر گیرد.

25 مرداد 1398

مالزی سفیر سنگاپور را فراخواند

خبرنگاران: انتشار گزارش هایی در مورد همکاری سنگاپور با سرویس های اطلاعاتی غرب برای جاسوسی از مالزی موجب شد تا دولت مالزی ضمن فراخواندن سفیر سنگاپور نگرانی عمیق خود را نسبت به این مساله اعلام کند.

25 مرداد 1398

وزیر خارجه سنگاپور با ولایتی دیدار کرد

خبرنگاران: وزیر خارجه سنگاپور با رئیس تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص دیدار کرد.

24 مرداد 1398

چین: در صورت درخواست هنگ کنگ، نظم را برقرار می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از بی بی سی، چین امروز چهارشنبه خاطرنشان کرد که در صورتیکه دولت محلی هنگ کنگ درخواست کند، حق دارد نظم را به این سرزمین بازگرداند.

23 مرداد 1398

دعوت فرابورس ازتیم های فنی وصاحب نظران اکوسیستم بلاک چین

به‬ گزارش‬ خبرگزاری‬ مهر‬ به نقل‬ از‬ فرابورس‬ ایران، ‬ امیر‬ هامونی‬ با بیان اینکه در راستای برطرف چالش های پیش روی بازار سرمایه به وسیله تکنولوژی بلاک چین و بر اساس موضوع فعالیت فرابورس ایران، بنا داریم نظرات و راه چاره های فعالان بلاک چین در...

23 مرداد 1398

تظاهرات مردم سنگاپور در اعتراض به مقرارت جدید اینترنت

خبرنگاران: حدود هزار نفر از مردم سنگاپور امروز در اعتراض به سیاست جدید دولت این کشور درباره صدور مجوز برای پایگاه های اینترنتی خبری دست به راهپیمایی و تظاهرات زدند.

22 مرداد 1398

اجرای نمایش شب در ایران، پس از جنجال های کانادایی

نمایش شب به کارگردانی صحرا فتحی و نویسندگی رسول کاهانی قرار است پس از اجرای کانادا در ایران روی صحنه رود.

21 مرداد 1398

شورای نظامی سودان پیشنهاد اتحادیه آفریقا و اتیوپی را بررسی می کند

سخنگوی شورای نظامی انتقالی سودان اعلام کرد که این شورا طرح مشترک اتحادیه آفریقا و اتیوپی برای حل بحران سیاسی سودان را بررسی می کند.

20 مرداد 1398

حضور 4 ملی پوش ایرانی در لیگ جهانی کاراته مونترال

4 ملی پوش کشورمان در سومین مرحله لیگ سری آ به میزبانی کانادا که طی روزهای 31 خرداد تا 2 تیرماه برگزار می گردد، شرکت می نمایند.

18 مرداد 1398

سلادون های موزه ملی ایران وارد کاخ موزه پکن چین شد

آثار منتخب موزه ملی ایران در نمایشگاه دنیای لونگ چوان: سلادون لونگ چوآن و جهانی شدن شنبه 22 تیرماه 1398 به سلامت وارد کشور چین شد و این آثار به کاخ موزه پکن منتقل شد.

18 مرداد 1398

سرانجام پرونده اتهام زنی به زن مسیحی؛ آسیه بی بی به کانادا منتقل شد

آسیه بی بی که در پاکستان متهم شده بود به پیامبر گرامی اسلام ص توهین نموده است پس از تبرئه توسط دادگاه و برای تامین جانی پایان به کانادا منتقل شد.

18 مرداد 1398

نجات بچه ها از غار تایلند فیلم می گردد، اتفاقی پرالتهاب

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، در حالی که عملیات نجات نوجوانانی که در غاری زیرزمینی در تایلند گیر افتاده بودند به سلامت به انجام رسید، اکنون اعلام شده فیلمی بر مبنای این رویداد ساخته می گردد.

17 مرداد 1398

تمام تایلند را در بازار شناور پاتایا، یکجا ببینید!

بازار شناور پاتایا | پاتایا Floating Marketدر میان جاذبه های گردشگری پاتایا قطعا بازار شناور پاتایا حرف اول را می زند. این بازار نه تنها مرکز خریدی برای گشت و گذار است، بلکه تفریحات آبی و قایقرانی نیز دارد. چرا که می توانید با قایق های کوچک به قسمت های مختلف بازار...

17 مرداد 1398

جشنواره تورنتو به مریل استریپ جایزه می دهد

جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2019 اولین جایزه بازیگر خود را به مریل استریپ اهدا می نماید.

16 مرداد 1398

قصر شیرین بهترین فیلم جشنواره شانگهای چین شد، حامد بهداد بهترین بازیگر مرد

مراسم اختتامیه بیست ودومین جشنواره فیلم شانگهای با اعطای جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی و بازیگر مرد به فیلم قصر شیرین برگزار گردید.

16 مرداد 1398

لباسی که محیط را برای افراد نابینا و ناشنوا تشریح می کند

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، انتقال اطلاعات به افراد نابینا و ناشنوا کار مسئله ای است. برای این منظور باید فردی به وسیله لمس پشت یا بخش هایی از بدن افراد نابینا و ناشنوا اطلاعات را به او منتقل کند.

15 مرداد 1398

هشدار چین به کانادا درباره ادامه حبس مدیر متهم به نقض تحریم های ایران

چین به کانادا درباره ادامه حبس یکی از مدیران ارشد شرکت هوآوی که به نقض تحریم های ایران متهم شده هشدار داد و خواهان آزادی فوری وی شد.

14 مرداد 1398

واکنش یوفا به حذف بعضی کشورها در لیگ قهرمانان اروپا

اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) به گزارش روزهای اخیر رسانه های اروپایی از جمله روسیه درباره تغییرات احتمالی لیگ قهرمانان واکنش نشان داد.

13 مرداد 1398

ممنوعیت استعمال ماری جوآنا در المپیک 2020 توکیو

یکی از مسئولان برگزاری المپیک 2020 توکیو استعمال ماری جوآنا را ممنوع بیان کرد.

12 مرداد 1398
تعداد: (321)