اخبار مجلس

25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام اجرایی نشده است

حسن بهرام نیا گفت: 25 درصد مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام بلاتکلیف مانده و هیچگونه عملیاتی برای اجرای این مصوبات انجام نشده است.

29 مهر 1401

افتتاح فاز نخست کتابخانه مرکزی خرم آباد پس از 2 دهه

کتابخانه مرکزی خرم آباد پس از 2 دهه همزمان با هفته دولت و پس از مصوبات سفر رییس جمهور افتتاح شد.

9 شهریور 1401

عدم همکاری برخی از بانک ها در ارائه تسهیلات فرزندآوری

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: تعدادی از بانک ها در ارئه تسهیلات فرزندآوری عملکرد خوبی نداشته اند و باید پاسخ گو باشند.

2 شهریور 1401

رئیس سازمان تنظیم مقررات: گرانی اینترنت حداقلی خواهد بود

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان این که اپراتور ها برخی بسته های ارزان قیمت خود را که زیر قیمت کف، ارائه می کرده اند، حذف کرده اند گفت: برای افزایش قیمت بسته ها، مقررات سختگیرانه ای در نظر می گیریم و حداقل افزایش را تأیید می کنیم.

17 خرداد 1401

نبش قبر تصادف بی سابقه مترو

تصادف بی سابقه در تهران -برخورد بغل به بغل دو قطار مترو- یک ظاهر دارد که احتمالا همه مدیران مرکز مشغول آن هستند؛ اما باطن هشدارآمیز هم دارد که فعلا آلارم آن روشن شده است.

11 خرداد 1401

حداقل حقوق بازنشستگان برای سال 1401 تعیین شد

به گزارش خبرنگاران، حقوق بازنشستگان در سال آینده چقدر افزایش یافت؟

19 اردیبهشت 1401

حقایق مالی درباره بورسی شدن استقلال و پرسپولیس

استقلال و پرسپولیس به شکل رسمی به وسیله سازمان بورس به عنوان ناشر اوراق بهادار معرفی شده اند، اما هنوز فاصله زیادی تا تحقق وعده بورسی شدن آن ها به جای مانده است. رئیس سازمان خصوصی سازی پیش از این از تاریخ 15 اسفند یاد نموده بود اما خبر های نو حاکی از این...

15 اردیبهشت 1401

محدودیت سفرهای نوروزی ابلاغ شد

وزیر میراث فرهنگی با اشاره به مصوبات جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، از پیش بینی سه امکان مختلف برای سفرهای نوروزی اطلاع داد.

10 اردیبهشت 1401

تسریع در جبران خسارات به کشاورزان هرمزگان با حمایت دولت شدنی است

خبرنگاران/هرمزگان عضو مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس گفت: امیدوارم با همراهی دولت و کوشش های استاندار هرمزگان هرچه زودتر خسارات وارده به کشاورزان هرمزگانی جبران گردد.

18 اسفند 1400

افزایش یارانه نقدی در سال 1401

بر اساس احکام لایحه بودجه سال 1401، دولت بیش از دو برابر ارقام امسال برای پرداخت یارانه به خانوار ها اختصاص داده است.

23 بهمن 1400

واکنش نماینده تهران به خبر افزایش 5 برابری عوارض خروج از کشور

تهران (پانا) - عضو کمیسیون مالی مجلس شورای اسلامی به ارائه توضیحاتی درباره مقدار درآمدهای دولت از محل عوارض خروج مسافر از کشور در سال آینده و مقایسه آن با سال های گذشته پرداخت.

12 بهمن 1400

ادامه تامین واکسن کرونا تا مرز 200 میلیون دُز ، ضابطه قیمت گذاری دارو تغییر کرد

به گزارش خبرنگاران، دکتر سید حیدر محمدی در حاشیه در ششمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما، با حضور در جمع خبرنگاران گفت: سال گذشته بالغ بر 36 هزار میلیارد تومان عدد بازار دارویی مان بود که نشان می دهد، به شدت از سوی واردات به سمت فراوری می رویم و البته...

5 آبان 1400

دود سزار در چشم لبنانی ها

تغییر پیاپی دولت ها و سیاست های مالی امریکا در خاورمیانه و به طور خاص قانون سزار، زندگی را برای مردم لبنان سخت تر از هر زمانی نموده است. شنبه شب، سیر پرشتاب نزولی ارزش پول این کشور، و شرایط سخت زندگی، صدها لبنانی را همانند شب های یکی دو هفته اخیر به خیابان...

14 مرداد 1400

کاهش 79 درصدی جانباختگان تصادفات جاده ای در گیلان

خبرنگاران/گیلان رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: جانباختگان تصادفات جاده ای در تعطیلات 14 و 15 خرداد امسال 79 درصد کاهش داشته است.

17 تیر 1400

تظاهرات بزرگ بومیان کانادا علیه دولت هارپر

خبرنگاران : ناکامی دولت کانادا در تامین درخواست های بومیان این کشور موجب شد تا تظاهرات اعتراض آمیز بومیان سراسر کانادا را در بر گیرد.

6 تیر 1400

مصوبات امروز هیات دولت چه بود؟

تهران (پانا) - در جلسه صبح روز چهارشنبه هیئت دولت که به ریاست حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار گردید، اعضای دولت با اصلاح مصوبه مربوط به برنامه جایگزینی شناورهای سنتی تجاری با ظرفیت کمتر از (500) تُن (لنج تجاری) موافقت کردند.

29 اردیبهشت 1400

جدیدترین موضع گیری نبیه بری درباره تشکیل کابینه لبنان

به گزارش خبرنگاران، منابع آگاه به روزنامه البناء تأکید کردند که آنچه برای نبیه بری، رئیس مجلس لبنان اهمیت دارد تشکیل یک دولت فن سالار و غیر حزبی بدون دربرگرفتن یک سوم معطل است.

25 اسفند 1399

شروع ثبت نام کنکور 1400 از ساعت 19 امروز

تهران (پانا) - ثبت نام برای شرکت در آزمون سراسری سال 1400 از ساعت 19 امروز یکشنبه 12 بهمن به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور شروع می گردد و به مدت یک هفته ادامه دارد.

15 اسفند 1399

حضور قالیباف در جلسه آنالیز شرایط بورس در کمیسیون مالی مجلس

رئیس مجلس در جلسه ظهر امروز (سه شنبه) آنالیز شرایط بورس در کمیسیون مالی که دژپسند هم در میهمان آن است، حضور یافت.

14 اسفند 1399

سارق لپ تاپ نانسی پلوسی دستگیر شد

وزارت دادگستری آمریکا خبر داده زنی که به سرقت لپ تاپ رئیس مجلس نمایندگان در جریان حمله به ساختمان کنگره متهم شده بود، بازداشت شده است.

30 بهمن 1399
تعداد: (67)