اخبار صنعت

درخواست 32 عضو کنگره آمریکا برای تعلیق تحریم های ایران

تعدادی از اعضای مجالس نمایندگان و سنای آمریکا خواهان کاهش تحریم ها علیه تهران به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا شدند.

31 اردیبهشت 1399

694 تن میوه نوروزی در خراسان شمالی توزیع شد

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: تا به امروز 387 تن پرتقال و 316 تن سیب برای تأمین میوه شب عید در بازار استان توزیع شده است و این فرایند ادامه دارد.

29 اردیبهشت 1399

10 موزه علمی برتر دنیا کدامند؟

موزه ها مکان های خاصی هستند که در آن مجموعه ای از آثار باستانی و صنعتی و اشیاء با ارزش را به معرض نمایش می گذارند، گفته می گردد. گونه های زیادی از موزه وجود دارد از مجموعه های عظیم در شهرهای عظیم که انواع مجموعه ها را پوشش می دهد تا موزه های کوچک که یک یا...

25 اردیبهشت 1399

آوارگی ساکنان بیش از 500 روستا در شمال عراق به دلیل حملات ترکیه

یک مقام کرد عراقی گفت که به علت حضور ترکیه در مناطق کردستان عراق، تا کنون ساکنان بیش از 500 روستا مجبور به ترک خانه هایشان شده اند.

17 اردیبهشت 1399

افزایش دما تا سرانجام هفته، دمای 21 درجه در تهران

سازمان هواشناسی کشور اعلام نموده که از فردا تا انتها هفته در بیشتر نقاط کشور جوی آرام و همراه با افزایش نسبی دما خواهد بود که این افزایش در نیمه شرقی کشور محسوس تر است.

7 اردیبهشت 1399

صادرات 614 هزار تُن انواع کالا از طریق پایانه مرزی دوغارون

خبرنگاران/خراسان رضوی مدیر پایانه مرزی دوغارون گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 614 هزار تُن انواع کالا از طریق پایانه مرزی دوغارون به کشور افغانستان صادر شده است.

7 اردیبهشت 1399

خبرنگاران فراوری روزانه الکل در واحدهای صنعتی خرمشهر به 35هزارلیتر رسید

آبادان - خبرنگاران - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خرمشهر گفت: روزانه 35 هزار لیتر الکل در 2 واحد صنعتی این شهرستان فراوری می گردد.

3 اردیبهشت 1399

جاذبه های دیدنی دره شهر ، ایلام Darreh Shahr

این شهرستان از شهرستان های استان ایلام و در جنوب شرق استان در کنار رشته کوه کبیر و میان رودخانه سیمره و کبیرکوه واقع شده است و در 120 کیلومتری شرق استان قرار گرفته است . جمعیت دره شهر نزدیک به 50 هزار نفر و شغل مردم دره شهر کشاورزی و دامداری می باشد. این شهرستان...

29 فروردین 1399

اردوغان خطاب به روسیه: از سر راه ما در سوریه کنار بروید

رئیس جمهور ترکیه مدعی شد، کشورش در سوریه به دنبال نفت و اشغال خاک آن جا نیست بلکه حضورش به درخواست مردم است و آنکارا همچنان با طرف های مقابل درگیری گفت وگوی خود را حفظ خواهد نمود.

27 فروردین 1399

موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه برطرف شد

کارشناس مدیریت باغبانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه از برطرف نقص و موانع صدور مجوز نظام مهندسی 31طرح گلخانه در استا

26 فروردین 1399

ظرفیت های یزد در حوزه منابع انسانی قابل توجه است

به گزارش خبرنگاران، محمدصالح اولیا در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر استان یزد با اشاره به موفقیت های استان یزد در حوزه های مختلف علمی، صنعتی، گردشگری، دینی و ... گفت: این رتبه ها نشان از سرمایه انسانی خوبی است که استان یزد از آن بهره مند است.

26 فروردین 1399

کلیدواژه توسعه آموزش و پرورش تغییر رویکرد مدیران است

خبرنگاران/اردبیل رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: کلیدواژه توسعه آموزش و پرورش تغییر نگرش و رویکرد مدیران است تا این مجموعه از مظلومیت خارج گردد.

10 فروردین 1399

چرا کروناویروس جدید هنوز نام مشخصی ندارد؟

ویروس تنفسی جدید و شیوع یافته از خانواده کروناویروس ها که تا به امروز هزاران نفر را آلوده نموده، جان صدها نفر را گرفته و منجر به قرنطینه شدن شهرهایی در چین شده است، هنوز نام مشخصی ندارد.

5 فروردین 1399

فراوری بیشترین محصولات نانو در حوزه عمران و ساختمان

ستاد توسعه فناوری نانو بیان کرد که بیشترین محصولات حوزه نانو در سال 98 در حوزه عمران و ساختمان به فراوری رسیده است.

28 اسفند 1398

جزئیات راه اندازی مرکز هوش مصنوعی به یاد شهدای سانحه هوایی 752

احمد معتمدی در مصاحبه با خبرنگاران، با اشاره به برنامه ریزی در دست انجام برای راه اندازی پژوهشکده هوش مصنوعی در کشور به یاد شهدای سانحه هوایی پرواز 752 اوکراین، گفت: مطابق با نظر رئیس جمهور و برنامه مدنظر وزارت ارتباطات، جلسه ای برای هماهنگی ایجاد مرکز...

25 اسفند 1398

از شیوه بازی مان ناامید شدم، عاشق خوزستانم

خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان این که در ملاقات با نفت مسجدسلیمان انتظارم از تیمم بیشتر بود، گفت: از شیوه ای که امروز بازی کردیم، ناامید شدم.

24 اسفند 1398

رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا

رستوران هاوکس ورث در هتل جورجیا از بهترین های گردشگری غذا است. رستوران هاوکس ورث در ونکوور شهرت جهانی دارد. تیم حرفه ای آشپزی این رستوران از برند های آشپزی کانادا هستند. در این مطلب سری به رستوران هاوکس ورث می زنیم.

10 اسفند 1398

مقایسه 3 هتل شهر تهران از نگاه ایران هتل آنلاین

تهران کلانشهریست که سال ها در سایه سار بلندای دماوند نام پایتخت ایران را به خود اختصاص داده است و میزبان بسیاری از فعالیت های صنعتی و تجاری کشور است.

7 اسفند 1398

زیرساخت های گردشگری در بخش چهاردانگه ساری فراهم گردد

شهردار کیاسر با اشاره به وجود جاذبه های بکر گردشگری در منطقه گفت: زیرساخت های گردشگری در بخش چهاردانگه ساری فراهم گردد.

5 اسفند 1398

مجلس اول در برابر خواسته های شاهنشاهی

مهم ترین دستاورد نهضت مشروطه تشکیل مجلس نمایندگان و تدوین قانون اساسی بود که حکومت و هرگونه اعمال زور دولتی را مشروط به قانون می کرد.

2 اسفند 1398
تعداد: (159)