همایشها و نمایشگاه ها

ابرازامیدواری کرملین برای سفر احتمالی رهبر کره شمالی به مسکو

مسکو - خبرنگاران- سخنگوی رئیس جمهوری روسیه ابراز امیدواری کرد: تاریخ دیدار کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از روسیه در آینده نزدیک مورد توافق قرار گیرد.

2 تیر 1398

موزه گل و گلاب به نمایشگاه گردشگری آمد

موزه گل و گلاب قمصر کاشان بخشی از فضای نمایشگاه بین المللی گردشگری را به خود اختصاص داد.

23 خرداد 1398

برگزاری تمرین صبح آدینه پرسپولیس در غیاب برانکو

تیم فوتبال پرسپولیس تمرین نوبت اول روز آدینه را در غیاب سرمربی تیم خود برگزار کرد.

12 خرداد 1398

اختصاص 5 میلیارد تومان اعتبار برای خشکه کاری شالی در گلستان

به گزارش خبرنگاران، محمود حجتی، عصر دوشنبه در سفر خود به استان گلستان اظهار کرد: آبیاری نوین و هوشمند در دستور کار استان ها قرار داد و این طرح ها باید در گلستان هم گسترش پیدا کند.

6 خرداد 1398

مشارکت هنرمندان صنایع دستی ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی میلان

هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی ایران در نمایشگاه دکوراسیون داخلی در شهر میلان ایتالیا حضور خواهند یافت.

27 اردیبهشت 1398

صنایع دستی و گردشگری دو ابزار کارآمد و پایدار برای توسعه هستند

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: ما باور داریم صنایع دستی و گردشگری دو ابزار کارآمد و پایدار برای توسعه هستند، با هم افزایی این دو حوزه می توان به راهکارهایی برای زندگی بهتر و پیشرو بودن دست پیدا کرد.

16 اردیبهشت 1398

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی صنایع دستی بوشهر برگزار گردید

چهارمین کارگروه تخصصی صنایع دستی استان بوشهر با حضور سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در محل دفتر معاونت استانداری بوشهر برگزار گردید.

12 اردیبهشت 1398

نمایشگاه نقاشی مجموعه روزی روزگاری

نمایشگاه نقاشی مجموعه روزی روزگاری با آثار سیف اله درخشان تا یازدهم آبان ماه برای بازدید عموم در فرهنگسرای ارسباران به نمایش گذاشته می گردد.

20 فروردین 1398

تمدید ارسال آثار به نمایشگاه ثبت جهانی جنگل های هیرکانی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ستاد خبری نمایشگاه عکس و فیلم جنگل های هیرکانی، کمیسیون ملی یونسکوی ایران با همکاری انجمن سینمای جوانان، به منظور حمایت از منابع طبیعی کشور و در راستای یاری به ثبت جهانی جنگل های هیرکانی، نخستین نمایشگاه عکس و فیلم جنگل...

20 فروردین 1398

تمرین بدون پروفسور، زلاتکو سرمربی شد

در نبود برانکو، برادرش زلاتکو که منتقدان می گویند در پرسپولیس هیچ کاره است، تمرینات این تیم به عهده گرفته.

20 فروردین 1398

امنیت دارو با وزارت بهداشت است، متولی صنعت نیستیم

به گزارش خبرنگاران، دکتر کیانوش جهانپور بعد از ظهر یکشنبه در نشست خبری چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما(دارو و صنایع وابسته)، با اشاره به ادعای دوره بازپرداخت مطالبات صنعت داروسازی که 570 روز عنوان شد، اظهارداشت: این ادعا را قبول نداریم و این دوره...

20 فروردین 1398

فعالیت 480کلینیک مددکاری، استفاده از مددکاران در سیاستگذاری و اجرا

به گزارش خبرنگاران، حبیب الله مسعودی فرید معاون اجتماعی سازمان بهزیستی در همایش ملی مددکاری اجتماعی و توسعه پایدار گفت: مددکاری اجتماعی در عرصه های مختلف می تواند تاثیرگذار باشد و نقش کلیدی داشته باشد و باید در سیاستگذاری های اجتماعی و تغییر ساختار...

13 فروردین 1398

سرپرست دانشگاه گنبد کاووس منصوب شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت علوم منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، ابوالفضل طهماسبی را به سمت سرپرست دانشگاه گنبد کاووس منصوب کرد.

21 آذر 1397

مناطق ویژه علم و فناوری دریایی در استان های ساحلی کشور ایجاد می گردد

7 استان در شمال و جنوب کشور، استان های ساحلی ما را تشکیل می دهند که در مجاورت دریای خزر، خلیج فارس و دریای عمان هستند. قطعا پیشرفت و رشد این استان های می تواند تاثیر به سزایی در معیشت ساحل نشینان داشته باشد اما اولین و مهم ترین گام در رشد این مناطق، توسعه...

25 آبان 1397

سی وپنجمین کنفرانس جهانی پارک های فناوری و مناطق نوآوری

سی و پنجمین کنفرانس جهانی پارک های علم و فناوری و مناطق نوآوری یازدهم تا چهاردهم شهریورماه سال جاری با حمایت وزارت علوم و معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می گردد.

15 شهریور 1397

گرمی زمستان اردبیل در راه است

توزیع گردشگری فصلی اردبیل و توجه به نیمه سرد سال چندی است در دستور کار قرار گرفته است. موضوعی که بررسی‌ها نشان می‌دهد خود ظرفیت مغفول گردشگری اردبیل و عاملی برای توسعه استان است.

21 مرداد 1397