اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر بیجار ویژه نوروز 99 برگزار گردید

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر بیجار با حضور اعضای ستاد در فرمانداری این شهرستان به ریاست علی اکبر ورمقانی، فرماندار، معاونان سیاسی و عمرانی فرمانداری، محمد مرادی، سرپرست اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و سایر اعضای ستاد برگزار گردید.

اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر بیجار ویژه نوروز 99 برگزار گردید

با سفر به عمان در بهار از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان، علی اکبر ورمقانی، فرماندار بیجار در این جلسه با بیان مسائل، مسائل و تجربیات حاصل از نوروز 98 و بارش باران در این ایام گفت: همه اعضای ستاد سفر شهرستان در ایام تعطیلات نوروز در آمادگی کامل برای خدمات رسانی به گردشگران باشند.

او اضافه کرد: در نوروز 98 بیشتر مراکز وابسته به ستاد اسکان شهرستان، پذیرای مهمانان نوروزی بودند که شایسته است از همه فعالان ستاد شهرستان تشکر و قدردانی گردد.

فرماندار بیجار اظهار کرد: همه مصوبات ستاد اجرای خدمات سفر شهرستان برای همه اعضاء قابل اجرا بوده و باید همکاری لازم را با دبیرخانه ستاد در اولویت قرار دهند.

محمد مرادی، مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیجار نیز در این نشست گفت: برنامه های نوروزگاه با رویکرد جدید و بیشتر در قالب برنامه های فرهنگی در محل بناهای تاریخی از جمله تیمچه حاج شهباز در صورت مساعد بودن شرایط توسط اداره میراث فرهنگی برگزار می گردد.

مرادی اضافه کرد: طی این جلسه، 9 کمیته تخصصی در قالب کمیته های ارزیابی عملکرد، اطلاع رسانی و تبلیغات فرهنگی، هماهنگی امور شهرداری ها و دهیاری های روستاهای هدف گردشگری، خدمات امنیتی انتظامی، حمل و نقل و نظارت بر واحدهای بین راهی، خدمات بهداشتی سلامت، خدمات امداد و نجات، خدمات اسکان و رفاه، نظارت و تنظیم بازار تشکیل و مقرر شد حداکثر تا انتها روز 25 اسفند نسبت به برگزاری جلسات تخصصی و اعلام برنامه های خود به دبیرخانه ستاد اقدام نمایند.

او گفت: طی این جلسه پس از دریافت نظرات اعضای ستاد و جمع بندی موارد مطرح شده، 45 بند برای ایجاد آمادگی در شهرستان برای سفرهای نوروزی به تصویب رسید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 5 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1077

به "اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر بیجار ویژه نوروز 99 برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر بیجار ویژه نوروز 99 برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید