وینچنزو مونتلا: فیورنتینا تنها پیشنهاد من نبود، وقتی فلورانسی ها به شما زنگ می زنند، نباید بر سر جزئیات بحث کنید!

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، وینچنزو مونتلا در اولین کنفرانس خبری اش به عنوان سرمربی فیورنتینا حرف های جالبی به زبان آورد.

وینچنزو مونتلا: فیورنتینا تنها پیشنهاد من نبود، وقتی فلورانسی ها به شما زنگ می زنند، نباید بر سر جزئیات بحث کنید!

به گزارش خبرنگاران، وینچنزو مونتلا در اولین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال فیورنتینا از آینده درخشان تیم فلورانسی سخن گفت.

او در این باره گفت: خانواده دلاواله و کوروینو (مدیر ورزشی فیورنتینا) مرا متقاعد کردند. این یک فیورنتینای متفاوت نسبت به دوره اول حضورم در این باشگاه است. هواداران اخیراً کمی ناامید شدند، چون انتظار بیشتری از تیم شان دارند. باید متحد بمانیم و سپس ببینیم چه دستاوردهایی در انتظار ماست. لازم است شور و انگیزه به مجموعه تیم تزریق شود. می توانیم فصلی تاریخی رقم بزنیم؛ به شرط اینکه بازیکنان تعیین کننده ظاهر شوند. اخیراً بسیاری از بازیکنان تعیین کننده تیم، عملکرد خوبی نداشته اند و ما باید با همین مجموعه کارمان را آغاز کنیم.

سرمربی جدید تیم فوتبال فیورنتینا خاطر نشان کرد: پیشنهاد فیورنتینا را پذیرفتم، چون عاشق مربیگری هستم. برخی می گویند پیشنهاد دیگری نداشته ام، اما چنین موضوعی اساساً غلط است. پیشنهادات مختلفی از جمله از ایتالیا داشتم که برای من متقاعدکننده نبود. فیورنتینا تنها گزینه پیش روی من به حساب نمی آمد، اما پس از سه ساعت گفت وگو با کوروینو، تصمیم گرفتم به فیورنتینا برگردم.

مونتلا در ادامه اضافه نمود: نسبت به گذشته تغییر زیادی کرده ام و موهایم سفید شده است. این موضوع نشان می دهد تجربه زیادی کسب کرده ام که باعث پیشرفتم شده است. حتی آن تجارب منفی برای من سودمند بودند.

وی با ابراز خرسندی از حضور در تیم جدیدش گفت: وقتی فیورنتینا با شما تماس می گیرد، نباید با این باشگاه بر سر جزئیات قرارداد بحث کنید و نمی توانید به پیشنهادشان پاسخ منفی بدهید.

سرمربی جدید تیم فوتبال فیورنتینا در مورد بازیکن شاخص این تیم هم گفت: کیه زا بازیکن شگفت انگیزی است و هر مربی دوست دارد با او کار کند. او تشنه موفقیت و پیشرفت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 444

به "وینچنزو مونتلا: فیورنتینا تنها پیشنهاد من نبود، وقتی فلورانسی ها به شما زنگ می زنند، نباید بر سر جزئیات بحث کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وینچنزو مونتلا: فیورنتینا تنها پیشنهاد من نبود، وقتی فلورانسی ها به شما زنگ می زنند، نباید بر سر جزئیات بحث کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید