تولید 120 تن گندم در مهدی شهر پیش بینی می شود

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، عبدالرضا میقانی با بیان اینکه باید توسعه مراحل خرید گندم گام به گام در آینده انجام شود گفت: تولید 120 تن گندم در مهدی شهر پیش بینی می شود.

تولید 120 تن گندم در مهدی شهر پیش بینی می شود

به گزارش از ، عبدالرضا میقانی فرماندار مهدی شهر در جلسه خرید تضمینی گندم و دانه های روغنی با بیان اینکه تولید 120 تن گندم در این شهرستان پیش بینی می شود، گفت: سطح زراعی در این شهرستان معقول است، ولی نسبت به میانگین استانی به میزان قابل توجهی نیست.

او بابیان اینکه باید توسعه مراحل خرید گندم گام به گام در آینده انجام شود، افزود: خرید محصولات کشاورزی نیز می بایست به نحو احسن از کشاورزان صورت گیرد تا نقصانی متوجه بهره برداران نشود.

فرماندار مهدی شهر بابیان اینکه آمادگی کامل برای خرید گندم در این شهرستان وجود دارد، ابراز داشت: گندم کاران این شهرستان می بایست به مرکز خرید فولاد محله برای فروش گندم قابل عرضه مراجعه کنند.

میقانی بابیان اینکه برای ما یک کیلوگرم گندم نیز اهمیت ویژه ای دارد، در ادامه شرح داد: ازآنجایی که گندم اصلی ترین منبع غذایی به شمار می رود لذا این محصول از دید حاکمیتی و با اهمیت تلقی می شود.

او بابیان اینک در پرداخت مطالبات کشاورزان نیز تضمین می دهیم که پیگیر جدی این موضوع هستیم، افزود: معتقدیم می بایست برای ترغیب کشاورزان این مطالبات به موقع پرداخت شود که پیگیری آن در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام / ر

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1298

به "تولید 120 تن گندم در مهدی شهر پیش بینی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید 120 تن گندم در مهدی شهر پیش بینی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید