گونه هایی سفت و برجسته داشته باشید

به گزارش تور مالزی ارزان، گونه ها معمولا شانس خوبی ندارند و به اسم یک عضو فراموش شده، اغلب مورد بی توجهی قرار می گیرند. آویزان شدن پوست اطراف گونه می تواند سن فرد را بیشتر جلوه دهد؛ بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق، ورزش های زیر را به طور مرتب انجام دهید تا گونه هایی برجسته و سفت داشته باشید و به این ترتیب، چهره شما جوان و شاداب باقی بماند. البته توصیه می کنیم حین انجام این نرمش ها تنها باشید تا خدایی نکرده کسی فکر نکند که شما برای او شکلک درمی آورید.

گونه هایی سفت و برجسته داشته باشید

گونه هایی سفت و برجسته داشته باشید

گونه ها معمولا شانس خوبی ندارند و به اسم یک عضو فراموش شده، اغلب مورد بی توجهی قرار می گیرند. آویزان شدن پوست اطراف گونه می تواند سن فرد را بیشتر جلوه دهد؛ بنابراین برای جلوگیری از این اتفاق، ورزش های زیر را به طور مرتب انجام دهید تا گونه هایی برجسته و سفت داشته باشید و به این ترتیب، چهره شما جوان و شاداب باقی بماند. البته توصیه می کنیم حین انجام این نرمش ها تنها باشید تا خدایی ننموده کسی فکر نکند که شما برای او شکلک درمی آورید.

1- صاف بنشینید و با لب های بسته و حالتی راحت، صورت تان رو به جلو باشد. با استفاده از عضلات گونه، لب های خود را به جلو و عقب ببرید(در واقع لب ها را غنچه کنید و دوباره به حالت عادی برگردید). حین انجام این ورزش با استفاده از انگشت ها، از به کارگیری عضلات گونه مطمئن شوید.

2- لب ها را غنچه کنید و تا 10 بشمارید، استراحت کنید و دوباره این حرکت را تا 10 بار انجام دهید.

3- با لب های بسته، لبخند آرامی بزنید و بعد سعی کنید گونه ها را به سمت داخل دهان و دندان ها بکشید.

4- برای انجام این نرمش به آینه نگاه کنید. لب بالای تان را جمع کنید؛ در واقع گوشه لب ها به سمت بالا باشد و حالا عضلات گونه را به سمت چشم ها حرکت دهید. در این مرحله سعی کنید لب بالا، بینی تان را لمس کند. تا 10 بشمارید و در همین حالت بمانید. استراحت نموده و بار دیگر هم این حرکت را تکرار کنید.

5- مثل نرمش قبل، حین انجام این نرمش هم به آینه نگاه کنید. تا جایی که می توانید، لبخندی عریض و پهن بزنید؛ درحالی که لب هایتان بسته بوده و گوشه دهان به سمت بالا برگشته است. سعی کنید گوشه لب ها تا جایی که ممکن است به گوش هایتان نزدیک گردد؛ البته هرقدر دهان کوچک تری داشته باشید، این اتفاق غیرممکن تر است اما شما سعی کنید این اتفاق بیفتد، چون صرفا حرکت ماهیچه های گونه مهم است.

6- حالا بینی تان را چین بدهید و در آینه، بالا رفتن و کشیده شدن ماهیچه های گونه را ببینید. تا 5 بشمارید و بعد از استراحت کافی، 10 بار این حرکت را تکرار کنید.

7- لب ها و دندان ها را بسته نگه دارید و لب بالا را باد کنید(درست مثل مواقعی که گونه ها را مثل بادکنک باد می کنیم). همین حالت را حفظ کنید و تا 10 بشمارید. حالا این حالت بادکنکی را به گونه چپ منتقل کنید و تا 10 بشمارید و بعد از آن هم به لب پایین و باز هم تا 10 بشمارید. در نهایت، این بادکنک خودساخته را به گونه راست ببرید و برای آخرین بار تا 10 بشمارید.

بعد از استراحت کافی، 5 بار دیگر هم تمام این مراحل را طی کنید.

منبع:iraneziba.com

ارسال به وسیله کاربر محترم سایت :mohamadrezasomali

منبع: راسخون
انتشار: 13 مهر 1400 بروزرسانی: 13 مهر 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2070

به "گونه هایی سفت و برجسته داشته باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گونه هایی سفت و برجسته داشته باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید