پرداخت 910 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن به 43 هزار نفر

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، بانک مرکزی اعلام نمود: در حال حاضر تعداد 55 هزار و 552 پرونده در بانک ها و موسسات عامل تشکیل شده و برای تعداد 43 هزار و 241 نفر جمعاً به میزان 9101 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

پرداخت 910 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن به 43 هزار نفر

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از بانک مرکزی، در راستای اجرای مصوبه ستاد مالی دولت و مصوبه یازدهم مردادماه امسال ستاد ملی مقابله با کرونا، بانک مرکزی هر گونه همکاری و هماهنگی لازم به منظور تسریع در اعطای تسهیلات یاری ودیعه مسکن را با وزارت راه و شهرسازی و بانک های عامل برای اعطای تسهیلات اشاره شده در دستور کار خود قرار داد و نسبت به انجام امور محوله به این بانک از جمله ابلاغ توزیع بانکی تسهیلات مزبور به بانک های عامل، تهیه و توزیع بانکی - استانی و ارسال آن به وزارت راه و شهرسازی برای انجام سایر امور مربوطه، برگزاری جلسات متعدد به منظور تهیه دستورالعمل بانکی مربوطه و ابلاغ آن به بانک های عامل اقدام مقتضی را به عمل آورده است.

با عنایت به فرایند کند اعطای تسهیلات در ابتدای طرح که بخش عمده ای از آن به دلیل مسائل مربوط به سامانه طرح اقدام ملی مرتبط با وزارت راه و شهرسازی و نحوه اتصال کاربران بانک های عامل با آن سامانه و همچنین نحوه معرفی متقاضیان به شعب بانک ها بوده پیگیری های لازم توسط این بانک منجر به برطرف ایرادهای موجود و ساماندهی موضوع شد و سرعت پرداخت تسهیلات افزایش پیدا نموده؛ به نحوی که در حال حاضر تعداد 55 هزار و 552 پفراینده در بانک ها و مؤسسات عامل تشکیل شده و برای تعداد 43 هزار و 241 نفر جمعاً به میزان 9,101 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

در حال حاضر نیز بانک های عامل آمادگی دارند در صورت تکمیل و ارائه مدارک از سوی متقاضیان، با سرعت لازم نسبت به پرداخت تسهیلات موصوف اقدام نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1490

به "پرداخت 910 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن به 43 هزار نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 910 میلیارد تومان وام ودیعه مسکن به 43 هزار نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید