پاسخ وزیر تعاون به سوال 20 نفر از نمایندگان مجلس

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس، از پاسخگویی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوال 20 نفر از نمایندگان مجلس در نشست امروز این کمیسیون اطلاع داد.

پاسخ وزیر تعاون به سوال 20 نفر از نمایندگان مجلس

به گزارش روابط عمومی مجلس، علی بابایی کارنامی در بیان دستور کار نشست امروز کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سوال 20 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پاسخ داد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این نمایندگان اعلام رضایت خود از پاسخ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را منوط به انجام اقداماتی که متعهد شد یا ارائه مستندات از آنچه بیان نموده بود، کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، توضیح داد: سوال این نمایندگان پیرامون موضوعاتی از جمله همسان سازی حقوق بازنشستگان، نحوه واگذاری سهام شرکت شستا به مجموعه بورس، بخش تعاون، بیمه درمانی کارگران، نحوه سرمایه گذاری صندوق های بازنشستگی، اتخاذ تصمیمات در شورای عالی کار درخصوص مشخص دستمزد کارگران، شیوه مشخص حداقل حقوق برای کارگران، معضل بیکاری در کشور، برنامه های این وزارتخانه برای اشتغالزایی، حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا، عدم پرداخت معوقات حقوق کارگران هپکو، توسعه زیرساخت خدمات رفاهی در درمان های مستقیم توسط سازمان تامین اجتماعی و نحوه پرداخت حقوق بازنشستگان بود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونانش و جمعی از مدیران زیرمجموعه این وزارتخانه اعم از تامین اجتماعی، صندوق بازنشستگی، شستا، مدیرعامل دخانیات، مدیرعامل صندوق فولاد و مدیرعامل بانک رفاه حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1762

به "پاسخ وزیر تعاون به سوال 20 نفر از نمایندگان مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ وزیر تعاون به سوال 20 نفر از نمایندگان مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید