نیکون از لنز های جدید و دو دوربین DSLR در سال 2021 رونمایی خواهد نمود

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، گزارش های منتشر شده توسط سایت Nikon Rumors نشان می دهند که شرکت نیکون میخواهد از دو دوربین DSLR جدید و تعدادی لنز دارای مانت F در سال 2021 رونمایی کند. با توجه به این موضوع، می توان گفت که این شرکت ژاپنی هنوز قصد ندارد که استفاده از آینه در دوربین ها و فراوری دوربین های DSLR را متوقف کند.

نیکون از لنز های جدید و دو دوربین DSLR در سال 2021 رونمایی خواهد نمود

این اطلاعات جدید تأیید نموده اند که نیکون به احتمال بسیار زیاد از این لنز های جدید رونمایی خواهد نمود. در این گزارش در رابطه با رونمایی از لنز ها از لغت تأیید شده استفاده شده است، اما به نظر می رسد که احتمال رونمایی از دوربین های DSLR جدید در مقایسه با لنز ها کمتر است.

با این وجود به نظر می رسد که نیکون هنوز توسعه دوربین های DSLR را متوقف ننموده است و به این زودی ها قصد ندارد که پشتیبانی از لنز های مانت F خود را متوقف کند. اما هم اکنون به نظر می رسد که بیشترین مطالعه ها و تحقیق ها در این شرکت در زمینه توسعه دوربین های بدون آینه در حال اجرا است.

با توجه به این موضوع می توانیم بگوییم که نیکون به این زودی ها قصد ندارد که پشتیبانی از لنز های مانت F خود را متوقف کند. همچنین این شرکت با منتشر کردن گزارشی نشان داده است که دوربین های DSLR در مقایسه به دوربین های بدون آینه از فروش بیشتری برخوردارند.

علاوه بر منتشر شدن این اطلاعات در رابطه با دوربین های DSLR و لنز های آن ها، به نظر می رسد که این شرکت میخواهد تا سرانجام سال آینده از 8 لنز جدید با مانت Z رونمایی کند. با رونمایی از این لنز های جدید تعداد لنز های مربوط به دوربین های بدون آینه این شرکت به 24 عدد می رسد.

از جمله این 8 لنز جدید می توان به دو لنز جدید ماکرو با فاصله کانونی 60 میلی متر و 105 میلی متر و لنز دگیری با فاصله کانونی 100 تا 400 میلی متر اشاره نمود. اطلاعات منتشر شده نشان می دهند که این لنز آخری می تواند تصاویر بسیار شارپی را بگیرد و پیش بینی می گردد که بتواند فروش بالایی را تجربه کند.

همان گونه که در خبر ها خوانده اید نیکون میخواهد تا دوربین تازه معرفی شده نیکون Z7 II را در اوسط ماه دسامبر (اواخر آذر ماه) به بازار عرضه کند. با وجود رونمایی از این دوربین های جدید بدون آینه، اما نیکون میخواهد که به پشتیبانی از دوربین های بدون آینه کنونی خود هم ادامه دهد و با منتشر کردن به روزرسانی های نرم افزاری علاوه بر برطرف باگ ها، قابلیت های این دوربین ها را هم بهبود بخشد.

به عنوان نمونه این شرکت به تازگی به روزرسانی را برای دوربین های بدون آینه نیکون Z6 و Z7 منتشر نموده است که نشان دهنده پشتیبانی از این دوربین ها است. نیکون با منتشر کردن این به روزرسانی ها توانسته است که این دوربین ها را به دوربین های بسیار بهتری در زمینه عکاسی و فیلم برداری تبدیل کند.

  • اطلاعات جدیدی از دوربین نیکون Z9 رقیب احتمالی کانن EOS R5 منتشر شد

منبع: PetaPixel

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1603

به "نیکون از لنز های جدید و دو دوربین DSLR در سال 2021 رونمایی خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیکون از لنز های جدید و دو دوربین DSLR در سال 2021 رونمایی خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید