نقشه شوک انگیز سپاهان برای ستاره محبوب استقلال ، سرنوشت پرسپولیسی ها در انتظار استقلالی ها!

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، یکی از بازیکنان مورد علاقه تیم سپاهان در جابجایی تابستانی محمد محبی است که این فصل زننده 8 گل برای استقلال در لیگ برتر بوده است.

نقشه شوک انگیز سپاهان برای ستاره محبوب استقلال ، سرنوشت پرسپولیسی ها در انتظار استقلالی ها!

به گزارش خبرنگاران، محمد محبی بعد از اینکه گل صعود تیم شاهین شهرداری بوشهر را در ورزشگاه پاس و در مصاف با سرخپوشان پاکدشت به ثمر رساند، به دعوت امیر قلعه نویی راهی اصفهان شد و با سپاهان قرارداد امضاء کرد. حضور در تیم سپاهان برای محمد محبی از نظر شخصی یادآور خاطرات خوبی بود. به این خاطر که او جدا از همراهی تیم سپاهان در لیگ برتر و لیگ قهرمانان همزمان هم به اردوی تیم امید دعوت شد و هم تیم ملی.

جدایی از سپاهان و پیوستن به سانتاکلارا انتها حضور محمد محبی در جمع زردپوشان اصفهانی بود. کوشش های او و هم تیمی هایش برای قهرمانی در لیگ برتر در هیچ یک از فصل های حضورش در تیم سپاهان به نتیجه نرسید و او در جستجوی آرزوهای بزرگش راهی سانتاکلارا شد تا همچون خبرنگاران اش یعنی مهدی طارمی در فوتبال پرتغال برای خود نامی دست پا کند. دیر ملحق شدن به اردوی تیم، مصدومیت و تغییر پی در پی مربی کمی کار را برای محمد محبی در فصل اول حضور در سانتاکلارا سخت کرد. با این حال او در بازی هایی که به میدان رفت، شایستگی های خود را نشان داد و باز کردن دروازه بنفیکا یکی از کارنامه های خوب او در فصل اول حضورش در تیم سانتاکلارا بود.

پیش بینی می شد، محمد محبی در فصل دوم حضور در لیگ برتر پرتغال تبدیل به بازیکن شناخته شده تری گردد اما استقلال آنقدر اصرار کرد که این بازیکن به عنوان بازیک قرضی به استقلال آمد. البته خودش هم بی میل نبود، چرا که بر این باور بود بازی در استقلال پیراهن تیم ملی را به او باز خواهد گرداند و این چنین هم شد و به نظر می رسد در تیم امیر قلعه نویی و در جام ملت ها یکی از مهره های کلیدی باشد.

باشگاه سپاهان مذاکراتی را با باشگاه سانتاکلارا شروع نموده تا بار دیگر محمد محبی را در اختیار بگیرد. این دو باشگاه سابقه همکاری خوبی با هم دارند. باشگاه سپاهان شهریار مغانلو را قطعی از تیم سانتاکلارا خرید و حالا می خواهد محمد محبی را بخرد. جالب اینجاست باشگاه سپاهان در ازای خرید شهریار مغانلو از سانتاکلارا محمد محبی را به تیم پرتغالی داد و حالا که بازیکنی برای معاوضه وجود ندارد، باشگاه سپاهان حاضر به اجرای خواست های مالی باشگاه پرتغالی است، چرا که بر این عقیده است، محمد محبی می تواند یکی از ارکان قهرمانی تیم سپاهان در فصل بعد لیگ برتر باشد.

محمد محبی ابتدای فصل هم با تمایل باشگاه سپاهان برای بازگشت به اصفهان روبرو شد اما تیم استقلال را برای بازی انتخاب کرد. این بدین معنی است که در جابجایی قرضی و قطعی محمد محبی از سوی باشگاه پرتغالی رضایت بازیکن هم شرط است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 خرداد 1402 بروزرسانی: 3 خرداد 1402 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2507

به "نقشه شوک انگیز سپاهان برای ستاره محبوب استقلال ، سرنوشت پرسپولیسی ها در انتظار استقلالی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه شوک انگیز سپاهان برای ستاره محبوب استقلال ، سرنوشت پرسپولیسی ها در انتظار استقلالی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید