مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور معین شد

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، مهلت ثبت نام شانزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی به مدت دو روز تمدید شد.

مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور معین شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، شانزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی طبق قوانین و مقررات به ویژه مفاد دستورالعمل اجرایی آزمون ملی 9 دی ماه 1400 برگزار می شود.

ثبت نام در این آزمون در بازه زمانی 6 تا 10 آذر انجام شد و مرکز سنجش آموزش پزشکی به دلیل درخواست داوطلبان مهلت ثبت نام در این آزمون را تمدید کرد. بر اساس مهلت تازه داوطلبان می توانند از ساعت 12 روز سه شنبه 16 آذر تا ساعت 12 روز چهارشنبه 17 آذر 1400 در این آزمون ثبت نام کنند.

متقاضیان برای ثبت نام باید به سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir مراجعه کنند.

داوطلبان پیش از ثبت نام اینترنتی، باید در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آن را تکمیل کنند. فقط افرادی که از طریق مرکز خدمات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده باشند، مجاز به شرکت در آزمون ملی هستند.

هزینه شرکت در آزمون 3 میلیون ریال (300 هزار تومان) است که باید به صورت اینترنتی پرداخت شود. مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام اینترنتی شامل تصویر اسکن شده یک قطعه عکس که در سال جاری گرفته شده باشد، تصویر اسکن شده صفحه اول شناسنامه، تصویر اسکن شده کارت ملی است.

کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 12 روز سه شنبه 7 دی 1400 از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی (یا شناسنامه) خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

فهرست منابع بخش اختصاصی آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال 1400 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در پیوند منابع آزمونها، پیوند منابع آزمون ملی دانش آموختگان خارج از کشور رشته دندانپزشکی در سال 1400 قابل دسترسی است.

فهرست منابع بخش علوم پایه آزمون ملی دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال 1400 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در پیوند منابع آزمونها، پیوند منابع آزمون جامع علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی قابل دسترسی است.

آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت 8:30 صبح روز پنجشنبه 9 دی ماه 1400 و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت 13:30 بعد از ظهر روز پنجشنبه 9 دی ماه 1400 برگزار می شود.

داوطلبانی که پیش از این در آزمون جامع علوم پایه دندانپزشکی شرکت کرده و قبول شده اند، می توانند از نمره قبولی قبلی خود استفاده کرده و در بخش علوم پایه آزمون شرکت نکنند.

آزمون در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مستقر در تهران و به روش الکترونیک برگزار خواهد شد که نشانی آن روی کارت ورود به جلسه درج می شود. پس از آزمون مرحله نظری اسامی قبول شدگان در سایت اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد و قبول شدگان در مرحله نظری آزمون، جهت شرکت در مرحله عملی آزمون معرفی خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 دی 1400 بروزرسانی: 22 دی 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2181

به "مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور معین شد" امتیاز دهید

2 کاربر به "مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور معین شد" امتیاز داده اند | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت مجدد برای ثبت نام آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید