دیدار معاون دبیرکل وزارت خارجه مالزی با دستیار ظریف

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، معاون دبیر کل وزارت خارجه مالزی که در حال دیدار از تهران است، با دستیار ارشد وزیر خارجه کشورمان دیدار کرد.

دیدار معاون دبیرکل وزارت خارجه مالزی با دستیار ظریف

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرنگاران، داتو نوشیروان زین العابدین، معاون دبیر کل وزارت خارجه مالزی که در حال دیدار از تهران است، عصر امروز در محل وزارت امور خارجه با حسین جابری انصاری، دستیار ارشد وزیر خارجه کشورمان دیدار و مصاحبه کرد.

جابری انصاری در این دیدار ضمن تبریک انتخابات اخیر پارلمانی مالزی و شروع به کار دولت جدید این کشور به ریاست ماهاتیر محمد، روند تحولات منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا و سیاست های ایران در مورد حل بحران های این منطقه را تشریح و بر آمادگی ایران برای تقویت همکاری های دو کشور در زمینه های مختلف از جمله حل وفصل بحران های منطقه ای تاکید نمود.

دستیار ارشد وزیر خارجه کشورمان با اشاره به صندلی مالزی و شخصیت برجسته ماهاتیر محمد خاطر نشان کرد ایران انتظار دارد شاهد سیاست متوازنی از سوی مالزی نسبت به تحولات و بحران های منطقه ای باشد.

نوشیروان زین العابدین نیز در این دیدار با اشاره به ضرورت تقویت روابط و همکاری های دو کشور در حوزه های مختلف تاکید نمود مالزی بدنبال اتخاذ سیاست متوازن و سازنده ای در مورد بحران های جاری در منطقه خاورمیانه می باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 817

به "دیدار معاون دبیرکل وزارت خارجه مالزی با دستیار ظریف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدار معاون دبیرکل وزارت خارجه مالزی با دستیار ظریف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید