توضیح سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره تغییر تاریخ شروع لیگ برتر فوتبال

به گزارش تور مالزی ارزان، سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی توضیحاتی درباره تغییر تاریخ شروع لیگ برتر فوتبال ایران ارائه داد.

توضیح سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره تغییر تاریخ شروع لیگ برتر فوتبال

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، محمد اسد مسجدی درباره تاخیر 6 روزه در آغاز رقابت های لیگ برتر فوتبال، گفت: کرونا یک بحث ملی است و ما طبق تصمیمات ستاد ملی کرونا برنامه های مان را تنظیم می کنیم. کل پروتکل ها تدوین و به فدراسیون ها داده شده است. فدراسیون فوتبال خط شکن ما در بحث بازگشایی رشته های ورزشی است. هماهنگی خوبی بین فدراسیون پزشکی ورزشی، ستاد مبارز با کرونا در ورزش و فدراسیون فوتبال وجود دارد.

وی اضافه کرد: با توجه به شرایطی که وزارت بهداشت و درمان در روز های فوق کرونایی برای ما ترسیم کرده و مذاکراتی که با کارشناسان بهداشت و درمان انجام شد، قرار است تا جایی که می توانیم عمده فعالیت های ورزشی را به تعویق بیندازیم. بر همین اساس طبق صحبت هایی که با آقایان سلطانی فر و علی نژاد داشتیم، قرار شد از فدراسیون بخواهیم که مسابقات لیگ برتر با کمی تاخیر آغاز شود.

مسجدی که در شبکه خبر گفت و گو می کرد، گفت: همانطور که در امور اقتصادی بالا و پایین رفتن بورس مدام تحلیل می شود، در کرونا هم با توجه به آمار های بستری و فراز و فرود های شدت بیماری در روز های مختلف تصمیماتی گرفته می شود. قرارمان از روز اول این بوده که در ورزش به شکل هفتگی کار کنیم و هر هفته اگر تغییراتی در مجوز ها به وجود آمد لحاظ خواهد شد.

سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کنید در تاریخ 16 آبان ماه شرایط کرونا از 10 آبان بهتر خواهد بود، اشاره کرد: طبق صحبت کارشناسان بهداشت که تخصص دارند و نظرشان اعلم به ماست، اینطور است. ماهم سختگیرانه پروتکل ها را دنبال خواهیم کرد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 آبان 1399 بروزرسانی: 29 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1518

به "توضیح سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره تغییر تاریخ شروع لیگ برتر فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی درباره تغییر تاریخ شروع لیگ برتر فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید