کیک پاکستانی در اسکار 2019، قاتلی که از اندونزی می آید!

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، به گزارش خبرنگاران به نقل از ورایتی، در حالی که اندونزی فیلم مارلینا قاتلی در چهار پرده را برای اسکار خارجی زبان نودو یکم معرفی کرد، پاکستان هم اظهار داشت کیک را به این رقابت می فرستد.

کیک پاکستانی در اسکار 2019، قاتلی که از اندونزی می آید!

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

مارلینا قاتلی در چهار پرده یک درام و داستان اکشن پرقدرت با تمرکز بر یک شخصیت زن است که مولی سوریا موسیقیدانی که کارگردان شده، آن را ساخته است.

این فیلم در جزیره سامبا در شرق اندونزی می گذرد و روایت کننده داستان یک بیوه جوان است که سفری به قصد یافتن عدالت را آغاز می نماید و در راه با حمله دزدان روبه رو می گردد و در نهایت چند مرد را می کشد.

نخستین بار جشنواره فیلم کن 2017 شاهد نمایش این فیلم در بخش دو هفته کارگردان ها بود.

پاکستان نیز با فیلم کیک وارد رقابت اسکار شده که اولین ساخته بلند عاصم عباسی است. این فیلم در پاکستان با اقبال مردم و منتقدها روبه رو شده و در باکس آفیس موفقیت زیادی کسب کرد.

داستان فیلم در کراچی می گذرد و درباره اعضای یک خانواده است که وقتی می شنوند والدین سالخورده شان بیمار شده اند از گوشه و کنار جهان دور هم جمع می شوند. امینه شیخ و صنم سعید بازیگران سرشناس پاکستانی در این فیلم بازی نموده اند.

کمیته انتخاب آموزشگاه پاکستان به ریاست شارمن عبید-چینوی که دو اسکار در بخش مستند کوتاه دریافت نموده، این فیلم را برگزیده است.

نامزدهای منتخب از میان فیلم های معرفی شده به اسکار خارجی زبان دوره نود و یکم، 22 ژانویه 2019 معرفی می شوند. مراسم اسکار 24 فوریه 2019 برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 679

به "کیک پاکستانی در اسکار 2019، قاتلی که از اندونزی می آید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیک پاکستانی در اسکار 2019، قاتلی که از اندونزی می آید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید