چگونه پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده در لینکدین را پیدا کنیم؟

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، لینکدین در واقع یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که اساسا برای بهبود کسب و کارهای مختلف و آشنا کردن دیگران با آن ها طراحی شده است. در بسیاری از موارد برای ما این اتفاق اتفاق افتاده که یک پست و یا حتی موقعیت شغلی را در لینکدین ذخیره کنیم تا بتوانیم در آینده باز هم به سراغ آن برویم. درست است که گاهی وقت نمی کنیم و یا در کل فراموش می کنیم که آن را آنالیز کنیم ولی در هر حال پیدا کردن پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده در لینکدین برای ما اهمیت بالایی دارد. اکنون قبل از هر چیزی اگر شما هم به فکر خرید یک گوشی موبایل تازه با قیمتی مناسب و ضمانت اصالت کالا هستید، دکمه زیر مختص شماست.

چگونه پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده در لینکدین را پیدا کنیم؟

چگونه یک موقعیت شغلی را در لینکدین ذخیره کنیم؟

ذخیره کردن موقعیت های شغلی در لینکدین اصلا کار دشواری نیست و شما می توانید هر موقعیت شغلی که دوست دارید را به سادگی در لینکدین ذخیره کنید و در صورت احتیاج به سراغ آن بروید. با این حال ما به شما پیشنهاد می کنیم که به جای ذخیره همه موقعیت های شغلی، برای بعضی از آن ها رزومه خود را ارسال کنید و در نهایت شانس خود را برای به دست آوردن یک شغل بهتر وشاید جالب تر امتحان کنید.

گفتنی است که برای ذخیره کردن موقعیت های شغلی در لینکدین باید ترفند مربوط به هر دستگاهی را به صورت جداگانه یاد بگیرید. به عنوان مثال نحوه ذخیره موقعیت های شغلی در کامپیوتر با نحوه ذخیره موقعیت های شغلی در موبایل کاملا فرق دارد. به همین منظور در ادامه این مطلب روش های انجام این کار در هر دستگاهی را برای شما آنالیز خواهیم کرد و آن ها را به شما آموزش می دهیم. این روش ها عبارتند از:

1) ذخیره کردن موقعیت های شغلی در کامپیوتر

مرحله اول: با یاری گرفتن از دکمه زیر سایت لینکدین را در مرورگر دلخواه خود در کامپیوتر (ویندوز و یا مک) باز کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

مرحله دوم: همچون تصویر پایین روی گزینه Jobs در بالای صفحه ضربه بزنید.

مرحله سوم: عنوان شغل مورد نظر و بعلاوه مکان آن را در نوار جستجوی بالای صفحه وارد کنید و سپس روی Search کلیک کنید.

مرحله چهارم: حالا شغل ها را به صورت کامل آنالیز کنید و یکی از موارد را به دلخواه خود انتخاب کنید.

مرحله پنجم: روی دکمه Save در پایین عنوان آگهی مورد نظر (همچون تصویر پایین) ضربه بزنید.

به همین سادگی شما توانستید یک آگهی شغلی را در لینکدین خود در کامپیوتر ذخیره کنید. برای ذخیره کردن آگهی های شغلی دیگر نیز همین فرایند را دوباره انجام دهید.

2) ذخیره کردن موقعیت های شغلی در گوشی موبایل

مراحل زیر برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS یکسان هستند و شما در هر مرحله برای درک بهتر، می توانید از تصاویر موجود نیز یاری بگیرید. حال مراحل ذخیره کردن موقعیت های شغلی در گوشی موبایل به ترتیب طی کنید:

مرحله اول: برنامه لینکدین را در گوشی موبایل خود باز کنید.

مرحله دوم: همچون تصویر در پایین صفحه (سمت راست) روی گزینه Jobs ضربه بزنید.

مرحله سوم: عنوان شغل مورد نظر و بعلاوه مکان آن را در نوار جستجو وارد کنید و سپس روی Search ضربه بزنید.

مرحله چهارم: حالا شغل ها را یک به یک آنالیز کنید و سپس یکی از موارد را به دلخواه خود انتخاب کنید ولی وارد آگهی آن شغل نشوید.

مرحله پنجم: همچون تصویر بالا روی نشانکی که در سمت راست هر آگهی شغلی واقع شده است، ضربه بزنید. این نشانک آگهی مورد نظر شما را در لینکدین ذخیره می نماید. شما نیز می توانید با مراجعه به بخش موقعیت های شغلی ذخیره شده در لینکدین (که در ادامه مطلب این بخش را نیز آنالیز خواهیم کرد) تمامی آگهی هایی که ذخیره نموده اید را مشاهده نمایید. به همین راحتی!

چگونه یک پست را در لینکدین ذخیره کنیم؟

ذخیره کردن یک پست در لینکدین تفاوت زیادی با ذخیره کردن یک موقعیت شغلی ندارد. پس همچون بخش قبلی این موضوع را نیز به دو قسمت یعنی کامپیوتر و گوشی های موبایل اختصاص می دهیم. اکنون مراحل ذخیره کردن یک پست در لینکدین عبارتند از:

1) ذخیره کردن پست های لینکدین در کامپیوتر

مرحله اول: با یاری گرفتن از دکمه زیر لینکدین را در مرورگر کامپیوتر (ویندوز و یا مک) باز کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

مرحله دوم: به سراغ پستی که می خواهید ذخیره کنید، بروید.

مرحله سوم: روی نماد سه نقطه در گوشه بالا سمت راست صفحه کلیک و از منوی موجود گزینه Save را انتخاب کنید.

مرحله چهارم: حالا شما می توانید در بخش پست های ذخیره شده در لینکدین، پست مورد نظر را دوباره مشاهده کنید. برای ذخیره کردن پست های تازه نیز همین فرآیند را دوباره طی کنید. به همین راحتی!

2) ذخیره کردن پست های لینکدین در گوشی موبایل

همچون ذخیره کردن موقعیت های شغلی در لینکدین، مراحل زیر برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS یکسان هستند و شما در هر مرحله برای درک بهتر می توانید از تصاویر نیز یاری بگیرید. حال باید چندین مرحله را برای ذخیره کردن پست های لینکدین در گوشی موبایل به ترتیب طی کنید که این مراحل عبارتند از:

مرحله اول: برنامه لینکدین را در گوشی موبایل خود باز کنید.

مرحله دوم: به سراغ پستی که می خواهید ذخیره کنید، بروید و روی نماد سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید.

مرحله سوم: در صفحه ای که برای شما ظاهر می گردد، روی گزینه Save ضربه بزنید.

با این کار پست مورد نظر در حساب کاربری لینکدین شما ذخیره خواهد شد.

چگونه پست ها و موقیعت های شغلی ذخیره شده در لینکدین کامپیوتر را مشاهده کنیم؟

راه های مختلفی برای یافتن پست ها و مشاغل ذخیره شده در لینکدین وجود دارد که ما در این بخش به سراغ چهار مورد از کاربردی ترین روش ها خواهیم رفت. در نهایت نتیجه همه این چهار روش یک چیز یعنی مشاهده پست ها و موقیعت های شغلی ذخیره شده در لینکدین کامپیوتر خواهد بود. پس شما می توانید هر روشی که دوست دارید را از میان آن ها انتخاب کنید. این روش ها عبارتند از:

1) استفاده از لینک مستقیم

اگر پست ها و یا مشاغل ذخیره شده در لینکدین خود را به طور مرتب آنالیز می کنید، این روش مختص شماست. تنها با کلیک کردن بر روی دکمه ی زیر به راحتی می توانید پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده را به صورت جداگانه و کاملا مرتب مشاهده کنید.

2) استفاده از نوار ابزار کناری لینکدین

اگر روش قبل برای شما مناسب نبود و دوست ندارید که از لینک و دکمه های بالا یاری بگیرید، با استفاده از این روش فقط کافیست که چند مرحله ساده را در سایت لینکدین طی کنید تا تمامی پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده را در دست داشته باشید. این مراحل ساده عبارتند از:

مرحله اول: با یاری گرفتنم از دکمه زیر لینکدین را در مرورگر دلخواه خود در کامپیوتر (ویندوز و یا مک) باز کنید و سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

مرحله دوم: از نوار ابزار کناری بهره ببرید و سپس روی My items کلیک کنید.

مرحله سوم: شما به صفحه ای راهنمایی می شوید که تمامی مشاغل و پست های ذخیره شده را در آن پیدا خواهید کرد. سپس می توانید بین مشاغل و یا پست های ذخیره شده جابجا شوید و هر چیزی که ذخیره نموده اید را به راحتی مشاهده نمایید.

3) استفاده از بخش Jobs

لینکدین با قرار دادن گزینه ای به نام Jobs در بالای سایت خود همه چیز را برای شما آسان نموده است. به وسیله این بخش شما می توانید به مشاغل و یا پست های ذخیره شده خود دسترسی داشته باشید. برای این کار تمامی مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

مرحله اول: سایت لینکدین را در مرورگر دلخواه خود در رایانه ویندوزی و یا مک خود باز کنید. برای این کار می توانید از دکمه زیر یاری بگیرید.

مرحله دوم: حال روی بخش Jobs در بالای صفحه کلیک کنید.

مرحله سوم: همچون تصویر پایین از پنجره کناری روی My Jobs ضربه بزنید.

به همین راحتی شما می توانید تمامی پست ها و موقعیت های شغلی که ذخیره نموده اید را مشاهده کنید.

4) یاری گرفتن از بخش Resources

اگر هیچ یک از روش های بالا را دوست نداشتید و در پی روشی هستید که با یاری گرفتن از پروفایل خود به پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده برسید، این روش مختص شماست. پس تمامی مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

مرحله اول: در ابتدا باید لینکدین را در مرورگر دلخواه خود در رایانه ویندوزی و یا حتی مک خود باز کنید که دکمه زیر در این راه به شما یاری خواهد نمود.

مرحله دوم: روی کلمه Me در بالا صفحه کلیک کنید.

مرحله سوم: از منوی کشویی که باز می گردد، گزینه View Profile را انتخاب نمایید.

مرحله چهارم: در این مرحله به سراغ بخش Resources بروید و سپس Show all resources را انتخاب کنید.

مرحله پنجم: اکنون از میان همه گزینه ها باید روی گزینه My items ضربه بزنید.

در نهایت نیز شما می توانید موقعیت های شغلی و تمامی پست های ذخیره شده در حساب کاربری لینکدین خود را مشاهده کنید.

چگونه پست ها و موقیعت های شغلی ذخیره شده در لینکدین موبایل را مشاهده کنیم؟

برخلاف لینکدین روی کامپیوترها، تنها دو راه برای مشاهده پست ها و مشاغل ذخیره شده در لینکدین موبایل وجود دارد. این روش ها هم در گوشی های اندرویدی و هم در آیفون ها یکی هستند و هیچ تفاوتی میان آن ها نیست. پس شما می توانید از هر روشی که دوست دارید این کار را انجام دهید. حالا دو روش مشاهده پست ها و موقیعت های شغلی ذخیره شده در لینکدین موبایل عبارتند از:

1) استفاده از بخش Jobs در لینکدین

مرحله اول: برنامه لینکدین را در گوشی موبایل خود باز کنید و سپس از منوی پایین صفحه روی گزینه Jobs ضربه بزنید.

مرحله دوم: در صفحه بعدی باید My jobs را انتخاب کنید تا به بخش saved jobs همچون تصویر پایین برسید.

اگر به طور خاص در پی مشاغل ذخیره شده نیستید، اما می خواهید که به پست های ذخیره شده نیز دسترسی داشته باشید، قطعا روش زیر برای شما کاربردی خواهد بود.

2) یاری گرفتن از بخش Resources

مرحله اول: مثل تمامی مراحل قبلی اپلیکیشن لینکدین را در گوشی موبایل خود باز کنید.

مرحله دوم: روی عکس خود در گوشه سمت چپ بالای صفحه ضربه بزنید.

مرحله سوم: در صفحه باز شده View profile را انتخاب کنید.

مرحله چهارم: حال صفحه را آن قدر به پایین ببرید که گزینه Show all resource در دسترس شما باشد.

مرحله پنجم: در این مرحله شما باید My items را انتخاب کنید.

حال می توانید بین شغل ها و یا پست های ذخیره شده یک مورد را انتخاب کنید تا بتوانید آن ها را به صورت کامل و مفصل آنالیز نمایید.

چگونه موقعیت های شغلی که برای آن ها اقدام نموده ایم را مشاهده کنیم؟

حال اگر تمامی موارد قبل را به خوبی یاد گرفته اید و سپس به سراغ ارسال رزومه و به اصطلاح اپلای کردن برای موقعیت های شغلی مختلف رفته اید، باید یاد بگیرید که چگونه می توان موقعیت های شغلی اقدام شده را دوباره پیدا کرد. برای انجام این کار روش های مختلفی وجود ندارد و تنها یک روش بسیار کاربردی پیش روی شماست که مراحل آن عبارتند از:

مرحله اول: در ابتدا به سراغ باز کردن سایت لینکدین در مرورگر خود با یاری گرفتن از دکمه زیر بروید.

مرحله دوم: در صفحه کناری روی My items کلیک کنید.

مرحله سوم: در این مرحله شما باید روی Applied Jobs ضربه بزنید.

به همین سادگی می توانید تمامی موقعیت های شغلی اقدام شده را مشاهده و یا آنالیز کنید.

جمع بندی

هدف ما در این مطلب جامع و کامل، آنالیز انواع روش های پیدا کردن پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده در لینکدین بود. پس در ابتدا نحوه ذخیره کردن پست و موقعیت شغلی را به صورت یک به یک شرح دادیم و سپس به سراغ زیر ذره بین قرار دادن روش های پیدا کردن آن ها در کامپیوتر و گوشی موبایل رفتیم. در نهایت نیز به شما آموزش دادیم که اگر برای یک موقعیت شغلی در لینکدین روزمه ارسال نموده اید، چگونه باید آن را پیدا کنید. در حقیقت شاید این مطلب بتواند برای شما پلی به یک شغل تازهتر و مجذوب کننده تر باشد. اکنون شما چه روش های دیگری را برای پیدا کردن موقعیت های کاری و یا پست های ذخیره شده در لینکدین می شناسید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما و دیگر کاربران خبرنگاران مگ در میان بگذارید.

منبع: GuidingTech

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 1 شهریور 1402 بروزرسانی: 1 شهریور 1402 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2543

به "چگونه پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده در لینکدین را پیدا کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه پست ها و موقعیت های شغلی ذخیره شده در لینکدین را پیدا کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید