پرداخت 20 هدیه بلاعوض ازدواج و فرزندآوری به اعضای صندوق اعتباری هنر

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، خبرگزاری خبرنگاران- معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری با اشاره به اینکه تا به امروز 20 فقره هدیه ازدواج و فرزندآوری به هنرمندان عضو صندوق اهدا شده است، گفت: مبلغ هدیه ازدواج و فرزندآوری در قالب طرح شمیم و جوانه 30 میلیون تومان تسهیلات بدون بهره و پنج میلیون تومان هدیه بلاعوض می باشد.

پرداخت 20 هدیه بلاعوض ازدواج و فرزندآوری به اعضای صندوق اعتباری هنر

فرزادطایفه حیدری، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری با اعلام این خبر گفت: پرداخت هدیه ازدواج و فرزندآوری در قالب تسهیلات بلاعوض و قرض الحسنه یکی از حمایت های نوین صندوق اعتباری هنر در دولت سیزدهم است که به عنوان هدیه به اعضای واجد شرایط پرداخت می گردد. تشویق به ازدواج و فرزندآوری از اهداف این طرح است.

حیدری در مورد افراد واجد شرایط این طرح گفت: به اعضایی که از اول مهر ماه سال 1400تا سرانجام 1401 صاحب فرزند شوند؛ تحت عنوان طرح جوانه مبلغ 30 میلیون تومان تسهیلات بدون بهره با کارمزد 2 درصد همراه با مبلغ 5 میلیون تومان یاری بلاعوض تقدیم می گردد. بعلاوه تسهیلات طرح شمیم طرح حمایتی ازدواج است که به اعضایی که برای اولین بار ازدواج می نمایند، تخصیص می یابد.

وی اضافه نمود: تاریخ ثبت رسمی عقد ازدواج باید در بازه زمانی اول مهرماه 1400 تا 29 اسفندماه 1401 باشد تا این تسهیلات به اعضا تعلق گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق اعتباری در مورد مدارک مورد احتیاج گفت: در طرح شمیم، معرفی نامه از حوزه های تخصصی ذیربط به انضمام اصل تقاضای متقاضی، ارائه گواهی برابر اصل صفحات سند رسمی ازدواج و همه صفحات شناسنامه زوجین برای دریافت این وام لازم است. متقاضیان دریافت تسهیلات طرح جوانه (فرزندآوری) باید ضمن ارائه معرفی نامه از حوزه های تخصصی ذیربط اصل تقاضای متقاضی، گواهی برابر اصل کارت ملی و تمامی شناسنامه نوزاد و والدین را ارائه دهند.

وی با بیان اینکه تسهیلات ازدواج و فرزندآوری به وسیله بانک قرض الحسنه رسالت به اعضا ارائه می گردد، گفت: متقاضیان واجدشرایطی که در بانک رسالت حساب ندارند باید با مراجعه به سامانه www.mresalat.ir نسبت به ثبت نام و عضویت در کانون همیاری اجتماعی و افتتاح حساب اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 24 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2301

به "پرداخت 20 هدیه بلاعوض ازدواج و فرزندآوری به اعضای صندوق اعتباری هنر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 20 هدیه بلاعوض ازدواج و فرزندآوری به اعضای صندوق اعتباری هنر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید