ورزش اول کشور را نجات دهیم، کشتی مازندران نیازمند حامی است

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، به گزارش خبرنگاران، علیرضا دبیر صبح چهارشنبه در گردهمایی فرمانداران استان مازندران با تاکید براینکه باید از افول کشتی ورزش اول کشور و مازندران جلوگیری کنیم و اگرهمه دست در دست هم ندهند نمی توانیم کشتی را نجات دهیم، گفت: مازندران جزو استان هایی است که باید برای کشتی آن بیشتر کوشش کرد.

ورزش اول کشور را نجات دهیم، کشتی مازندران نیازمند حامی است

وی با عنوان اینکه در وهله اول مازندران احتیاجمند یک حامی اقتصادی احتیاج دارد، توضیح داد: سالن های نیمه تمام را را به دهیاری های بدهند تا ورزش کشتی را در روستاها احیا نمایند.

وی یادآور شد: همه فوتبال را دوست داریم اما نباید کل بودجه ورزش را فقط برای فوتبال هزینه کرد و رشته های دیگر محروم بمانند.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز با اظهار اینکه در تمام جلسات با کشورهای حاشیه خزر که ارتباط داریم یک بند ورزشی وجود دارد و می توان در این حوزه از این ظرفیت استفاده کرد، گفت: می توان در حوزه آموزش مراودات ورزشی خوبی برقرار کرد.

وی با اشاره به شیوع کرونا و تعطیلی بسیاری از فعالیت های ورزشی اضافه کرد: کرونا اجازه فعالیت های ورزشی را نمی دهد تا بتوانیم رقابت های خوبی را برگزار کنیم اما تمام فضاهای دولتی ورزشی احصاء گردد تا در اختیار ورزش قرار بگیرد و کشتی هم هر کدام امکان را داشت راه اندازی گردد.

حسین زادگان یادآور شد: اگر کشتی مازندران در کشور صندلی ویژه ای دارد باید در هیئت رئیسه فدراسیون کشتی یک عضو داشته باشد زیرا سال ها در فدراسیون به کشتی این استان کم توجهی شده است و توقع داریم باید به مربیان سازنده این استان توجه ویژه گردد.

وی گفت: حضور مربیان استان در کادر فنی تیم های ملی رده های مختلف، توقع مازندران از فدراسیون است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 آذر 1399 بروزرسانی: 18 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1558

به "ورزش اول کشور را نجات دهیم، کشتی مازندران نیازمند حامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورزش اول کشور را نجات دهیم، کشتی مازندران نیازمند حامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید