هزینه گزاف مالی جنبش جدایی طلب غرب کانادا برای دولت آلبرتا

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سخنرانان یک فروم تجاری که آدینه در لیک لوییز برگزار گردید گفتند انتقادهای ادامه دار محیط زیستی، تاخیر در ساخت لوله های نفتی و افزایش احساسات جدایی طلبانه بعد از جدیدترین انتخابات فدرال، دارد به آوازه آلبرتا آسیب می زند.

هزینه گزاف مالی جنبش جدایی طلب غرب کانادا برای دولت آلبرتا

بهترین تجربه سفر را به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

مری موران مدیر عامل سازمان توسعه مالی کلگری در سخنرانی خود در این رخداد گفت ظهور جنبش جدایی طلب غرب کانادا یا وگزیت باعث شده کلگری نتواند دفتر مرکزی یک شرکت تکنولوژی عظیم را جذب خود کند.

او گفت: ما به عنوان یک سازمان به تازگی امکان انتقال شرکتی با ظرفیت هزار کارمند را از دست دادیم که به کلگری نیامد و شهری دیگر را انتخاب کرد چون نگران وگزیت بود.

موران گفت شرکت همچنین از حذف شدن تعدادی از ابتکارهای انگیزشی مالیاتی برای صنعت تکنولوژی در جدیدترین بودجه استانی دولت محافظه کار ناراحت بود. نام شرکت تعیین نمی گردد چون هنوز جایی که می خواهد دفتر مرکزی اش را بسازد را معرفی نکرده است.

نخست وزیر جیسون کنی که همچنین در این رخداد سخنرانی کرد گفت تنها نگرانی که در دیدار ها با سرمایه گذاران در هیوستون و وال استریت می شوند این است که کانادا نتوانسته لوله های نفتی را برای حمل نقل نفت و گاز به بازار بسازد.

او به خبرنگاران گفت: نگرانی اصلی که من می شنوم درباره کمبود لوله های نفتی و دسترسی به بازار برای صنعت انرژی ماست. عظیم ترین علاقه استراتژیک ما ساخته شدن این لوله های نفتی است و این اتفاق تا وقتی که ما از اهرم های فشار استفاده نکرده ایم ، رخ نمی دهد.

او گفت دولتش با راه اندازی یک پنل منصفانه برای آنالیز تاسیس یک سازمان مالیات استانی، جدا شدن از برنامه بازنشستگی کانادا و جایگزین کردن پلیس سلطنتی با یک نیروی پلیس استانی دارد دقیقا کاری را انجام می دهد که آلبرتایی ها برای آن ما را استخدام کردند.

آدام لگه رییس شورای کسب و کار آتلانتا که اخیرا تشکیل شده گفت بسیاری از مدیر عامل ها در صنایع کشاورزی، انرژی، فایننس و حمل و نقل آلبرتا قبول دارند که تصویر این استان حالا تبدیل به تصویری از تقلای مالی، کاهش عملکرد و قدیمی بودن صنایع و کمبود نوآوری و اشتیاق برای جدایی شده است که تصویر درستی نیست اما اثر خود را گذاشته است.

او در سخنرانی خود گفت: مدیر عامل ها همه یک چیز می گویند. به خاطر تصویر آلبرتا سخت می توان افراد را جذب آن کرد. برند ما ضربه خورده است.

اد سیمز مدیر عامل وست جت ایرلاینز در سخنرانی خود که به مسائل این ایرلاین در زمینه رقابت، زمین گیر شدن هواپیماهای بویینگ 737 مکس و قانون گذاری حقوق مسافران می پرداخت گفت آلبرتایی ها نباید در عدم اطمینان غرق بشوند.

او گفت: هر چقدر بیشتر درباره عدم اطمینان صحبت بکنیم بیشتر درباره زمانه سخت صحبت می کنیم و بیشتر این حقیقت را به نمایش می گذاریم که تبدیل به واقعیت جدیدمان خواهد شد.

منبع: ایرونی ها
انتشار: 19 مهر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1434

به "هزینه گزاف مالی جنبش جدایی طلب غرب کانادا برای دولت آلبرتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه گزاف مالی جنبش جدایی طلب غرب کانادا برای دولت آلبرتا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید