مقاله: بهترین پارک های شهر نیویورک

به گزارش تور مالزی ارزان، پارک High Line در سال 2009 ساخته شد، زمانی که یک تکه قدیمی از جهت ریلی در غرب منهتن به یک باغ سر سبز تبدیل شد.. حالا تا فاصله دو مایلی گل ها و گیاهان در جهت پیاده رو کاشته شده اند.میتوانید زمانتان را صرف قدم زدن در این جهت و دیدن مجسمه ها، استخرهای کم عمق(که در روزهای گرم وسوسه میشوید در آن ها بپرید)، فود کورت و چشم اندازی از Hudson کنید.

مقاله: بهترین پارک های شهر نیویورک

در سال 2011، گیاهان تالابی مانند آزالیای باتلاقی و جلبک باتلاقی به منظور کنترل بهتر آب جاری، بهبود ماهیگیری و رهاسازی ماهی ها در دریاچه Meadow اضافه شدند.

بعضی از پارک های شهر به منظور تکثیر مزارع روستایی و حفاظت از زمین های جنگلی ساخته شده اند اما پارک Brooklyn Bridg جز این پارک ها نیست به همین دلیل بسیار محبوب و پرطرفدار است. این پروژه یک تکه از ساحل و اسکله بروکلین را به زمین تبدیل نموده است و شامل جاذبه هایی مانند چرخ فلک Jane که در دهه 1920 بازسازی شده است و چشم انداز زیبایی از شهر منهتن دارد. اسکله 5 با زمین های ورزشی و بازی تکمیل شده است و نزدیک اسکله 2 زمین بسکتبال است و پیست اسکیت دارد.وقتی تابستان رو به اتمام است در این مکان نشست های کتاب خوانی در فضای باز و پخش فیلم درزمان غروب همراه با یکی از بهترین چشم اندازهای شهر برگزار میشود.

از سال 2016، Hills در Governors Island بود اما صدای موزیک از آن شنیده نمیشود. به جای آن، صدای پارکبان ها را میتوانید بشنوید و صدای دوچرخه هایشان که تا دو مایلی این تفرجگاه، تنها وسیله نقلیه آنهاست، و همین طور صدای فریادهای خوشحالی مردم در حالی که از یکی از بزرگ ترین سرسره ها سر میخورند و بازدیدنمایندگانی که بهترین چشم انداز نیویورک و منهتن را تماشا مینمایند. در حالی که بسیاری از فضای سبز آن دست خوش تغییرات شده است، اما ویژگی های اصلی آن مانند Hammock Grove و Picnic Point همچنان به قوت خود باقی هستند. همچنین این پارک دارای یک منطقه به نام Adventures است که افراد میتوانند تفریحاتی مانند زیپ لاین، صخره نوردی و فضای تو در تویی مانند maze را تجربه نمایند.

منبع مقاله: بهترین پارک های شهر نیویورک

انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1696

به "مقاله: بهترین پارک های شهر نیویورک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بهترین پارک های شهر نیویورک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید