قیمت مسکن ملی در هشتگرد چند است؟

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، با وجود آن که گفته می گردد واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در هشتگرد به قیمت تمام شده عرضه خواهد شد، اما با توجه به هزینه های کنونی، قیمت ها بین 2.5 تا 3 میلیون تومان برآورد می گردد؛ متراژ واحدها نیز به طور میانگین 75 متر مربع خواهد بود.

قیمت مسکن ملی در هشتگرد چند است؟

جهت دریافت خدمات قیمت درب ضد سرقت فلزی ایرانی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش خبرنگاران، سهم شهر جدید هشتگرد از 400 هزار واحد مسکونی طرح اقدام ملی مسکن 21 هزار واحد است که عملیات اجرایی در بخش آماده سازی زمین برای فاز اول 10 هزار واحد شروع شده است.

آن طور که عضو هیات مدیره شرکت عمران هشتگرد به خبرنگاران خبر داده عمده 21 هزار واحد در فازهای 4 و 7 قرار گرفته است. واحدها در چند تیپ و با قیمت تمام شده متفاوت عرضه می گردد تا اقشار مختلف توانمندی خرید را داشته باشند.

محمدعلی حاجی زاده هم چنین اظهار کرد: فعلا منتظر نتیجه پایش نفرات ثبت نامی در سامانه هستیم. اقدامات اولیه جهت فراخوان و انتخاب پیمانکار برای شروع عملیات اجرایی صورت گرفته است.

عضو هیات مدیره شرکت عمران شهر جدید هشتگرد اضافه نمود: همان طور که بارها وزیر و معاونان وزیر راه و شهرسازی اعلام نموده اند بهای واحدهای طرح اقدام ملی بر اساس قیمت زمین و ساخت خواهد بود اما کوشش ما در هشتگرد این است که واحدها با کیفیت خوب ساخته گردد و قیمت تمام شده به آن چه مهندس اسلامی وزیر راه و شهرسازی اعلام کردند نزدیک باشد.

وی درباره متراژ واحدهای مسکن ملی در هشتگرد اظهار کرد: تخمین اولیه این است که متراژها بطور میانگین 75 متر مربع طراحی گردد. جزئیات دقیق پس از تعیین تکلیف نفرات ثبت نامی علام وانتخاب پیمانکار نیز برابر شیوه نامه هایی که ابلاغ خواهد شد تعیین می گردد.

حاجی زاده با بیان این که پس از حدود چند ساعت از شروع نام نویسی، ظرفیت ثبت نام در هشتگرد تکمیل شد، اضافه نمود: افتتاح مترو هشتگرد تاثیر مناسبی در ارزش اضافه نموده واحدها و رونق این شهر خواهد داشت. اما این طور نیست که بعد از افتتاح مترو قیمت خانه در این شهر به یکباره افزایش چشمگیری داشته باشد و این افزایش با ورود سرمایه گذاران بصورت تدریجی خواهد بود در پروژه اقدام ملی نیز قیمت زمین توسط کارشناسان رسمی دادگستری تعیین می گردد با این حال تمام کوشش ما این است که قیمت تمام شده ساخت، معقول و متعادل باشد تا اقشار متوسط بتوانند از این طرح بهره مند شوند.

به گفته حاجی زاده، قطار گلشهر ـ هشتگرد به طور روزانه پس از افتتاح در شش مرحله به صورت رفت و برگشت فعالیت می نماید و با نظر بهره بردار تعداد رام ها افزایش پیدا می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1009

به "قیمت مسکن ملی در هشتگرد چند است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت مسکن ملی در هشتگرد چند است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید