سه خبر کوتاه ورزشی

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، قهرمانی سپاهان در لیگ برتر والیبال نشسته بانوان، قهرمانی بیگمی و رمضانی در مسابقات دارت رنکینگ آزاد کشوری جوانان و نتایج لیگ های سپک تاکرای کشور اخبار کوتاه روز شنبه (19 بهمن) است.

سه خبر کوتاه ورزشی
  • سپاهان قهرمان لیگ برتر والیبال نشسته بانوان شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از سایت فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نشسته بانوان که از روز چهارشنبه 16 بهمن به میزبانی خراسان رضوی شروع شده بود، روز جمعهبا معرفی تیم های برتر به انتها رسید.

بر این اساس تیم سپاهان اصفهان با کسب 15 امتیاز به عنوان قهرمانی دست یافت، تیم هیئت خراسان رضوی با 12 امتیاز در رده دوم ایستاد و تیم ذوب آهن اصفهان با 9 امتیاز سوم شد.

در این مسابقات تیم های ذوب آهن اصفهان، سپاهان اصفهان، هیئت لرستان، هیئت هرمزگان، هیئت خراسان رضوی و شهرداری ارومیه با یکدیگر به صورت گروهی به رقابت پرداختند.

  • آتنا بیگمی و امیرعلی رمضانی قهرمان مسابقات دارت رنکینگ آزاد کشوری جوانان شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، چهارمین مرحله مسابقات دارت رنکینگ آزاد کشوری جوانان به میزبانی شهرستان گرمسار و در رستوران کلوا برگزار گردید.

در انتها در بخش دختران آتنا بیگمی از خراسان جنوبی در ملاقات فینال با حساب 4 بر 3 هم استانی خود مائده عطایی را شکست داد و قهرمان شد و سارا گلی از باشگاه دارت یونیک مانه و سملقان استان خراسان شمالی و زهرا رمضانی از خراسان رضوی سوم مشترک شدند.

اما در بخش پسران در مسابقه نهایی امیرعلی رمضانی از خراسان رضوی با نتیجه 4 بر 3 ایلیا خشنودی از فارس را شکست داد و به عنوان نخست دست یافت و علی ملکی از باشگاه دارت ناوک تهران و امیرعلی یزدان پرست از باشگاه دارت یونیک مانه و سملقان استان خراسان شمالی در صندلی سوم مشترک ایستادند.

  • نتایج لیگ برتر و جوانان زیر 18 سال سپک تاکرای کشور معین شد

در مسابقات لیگ برتر تیم استان گیلان قهرمان شد و تیم میزبان به مقام دوم دست یافت.

این مسابقات در سالن مجموعه ورزشی انقلاب شهرستان زنجان برگزار گردید.

در رده جوانان زیر 18 سال هم تیم مرکزی به مقام نخست رسید، زنجان دوم شد و تیم های تبریز و همدان به مقام سوم مشترک رسیدند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 6 فروردین 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1079

به "سه خبر کوتاه ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه خبر کوتاه ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید