جزئیات جلسه شبانه وزیر ورزش با گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، به گزارش خبرنگاران، سید کاظم اولیایی مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال یکی از گزینه های جدی جانشینی امیرحسین فتحی در این تیم است. اولیایی سه شنبه شب در نشستی طولانی با وزیر ورزش نقطه نظرات سلطانی فر را شنید و برنامه های خودش را که پیش از این کتبی ارائه داده بود، به صورت شفاهی نیز بازگو کرد.

جزئیات جلسه شبانه وزیر ورزش با گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال

در بخشی از این نشست که بیش از دو ساعت به طول انجامید، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال و جمشید تقی زاده معاون امور مجلس، حقوقی و استان های وزارت ورزش هم حضور داشتند.

سلطانی فر بسیاری از جزییات و حواشی کنونی باشگاه استقلال را به همراه برخی اطلاعات مالی در اختیار اولیایی گذاشت و انتظاراتی که از مدیرعامل آینده این باشگاه دارد را نیز بازگو کرد.

وزیر ورزش در انتها این جلسه تاکید کرد سه گزینه برای مدیریت استقلال دارد که بعد از جمع بندی نهایی، تا دو سه روز آینده مدیرعامل جدید از بین این سه نفر معرفی خواهد شد.

اولیایی پیش از این نیز در دو مقطع مدیریت استقلال را بر عهده داشته که در اولین مقطع از دوران مدیریتی اش آبی ها دو بار در فینال باشگاه های آسیا حضور داشته و یکبار نیز قهرمان این مسابقات شده اند. وی از جمله مدیرانی است که علاوه بر داشتن سابقه مدیریت در این باشگاه، در چند باشگاه دیگر از جمله برق و پاس مدیریت کرده است.

به گزارش خبرنگاران، وزیر ورزش روز سه شنبه نیز نشستی با علی فتح الله زاده یکی دیگر از گزینه های مد نظرش برای مدیرعاملی باشگاه استقلال داشت اما تصمیم گیری در این مورد را به روزهای آینده و بررسی نقطه نظرات گزینه های دیگر موکول کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 946

به "جزئیات جلسه شبانه وزیر ورزش با گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات جلسه شبانه وزیر ورزش با گزینه مدیرعاملی باشگاه استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید