تیراندازی مرگبار در اوهایو آمریکا، 3 نفر در کشته شدند

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، در یک حادثه تیراندازی در شهر کلیولند استان اوهایو دست کم سه نفر جان خود را از دست دادند و چهار نفر زخمی شدند.

تیراندازی مرگبار در اوهایو آمریکا، 3 نفر در کشته شدند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در یک حادثه تیراندازی مرگبار تازه در آمریکا، این بار در کلیولند استان اوهایو دست کم سه نفر جان خود را از دست دادند و چهار نفر زخمی شدند.

پایگاه هیل وابسته به کنگره آمریکا در این خصوص گزارش کرد، جنیفر سیاچیا سخنگوی پلیس کلیولند اعلام نمود که مأموران پلیس این شهر اوایل صبح شنبه به وقت محلی تماس تلفنی را در رابطه با وقوع یک حادثه تیراندازی دریافت کردند و دو مرد را زخمی در نزدیکی یک پمپ بنزین و یک مرد زخمی دیگر را در پیاده رو محل حادثه پیدا کردند.

بنا بر گفته سیاچیا، دو فردی که در نزدیکی پمپ بنزین زخمی شده بودند، در همان صحنه حادثه جان خود را از دست دادند و فرد دیگر پس از انتقال به بیمارستانی در نزدیکی محل حادثه جان خود را از دست داد.

مأموران پلیس بعلاوه سه زن و یک مرد در بازه سنی 30 تا 43 سال را در محل حادثه تیراندازی در حالی پیدا کردند که بر اثر اصابت گلوله از ناحیه پا، سر و مچ دچار جراحت شده بودند و هر چهار نفر به بیمارستانی در نزدیکی محل حادثه منتقل شدند.

طبق این گزارش، در اوایل هفته جاری، در مجموع پنج نفر در چندین حادثه تیراندازی در شهر کلیولند جان خود را از دست داده اند.

مقایسه آمار های خشونت با سلاح میان آمریکا و کشور های دیگر جهان، ایالات متحده را کشوری کاملاً استثنایی نشان می دهد، در این کشور نرخ وقوع تیراندازی های خشونت بار از هر کشور دیگر در جهان بیشتر است؛ با آنکه آمریکا حدود پنج درصد از جمعیت جهان را تشکیل می دهند نزدیک به 31 درصد از کسانی که مرتکب کشتار های جمعی با سلاح می شوند را در خود جای داده است.

در یکی از تازهترین حوادث تیراندازی در آمریکا، روز شنبه هفته جاری، در یک حادثه تیراندازی کور در شهر آستین استان تگزس دست کم 14 نفر گلوله خوردند و زخمی شدند و پلیس یک فرد مظنون را در ارتباط با این حادثه بازداشت کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2009

به "تیراندازی مرگبار در اوهایو آمریکا، 3 نفر در کشته شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی مرگبار در اوهایو آمریکا، 3 نفر در کشته شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید