فراوری بیشترین محصولات نانو در حوزه عمران و ساختمان

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، ستاد توسعه فناوری نانو بیان کرد که بیشترین محصولات حوزه نانو در سال 98 در حوزه عمران و ساختمان به فراوری رسیده است.

فراوری بیشترین محصولات نانو در حوزه عمران و ساختمان

جهت دریافت خدمات پتینه کاری با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرگزاری مالی ایران، آمار منتشر شده توسط پایگاه اطلاع رسانی محصولات فناوری نانو ایران نشان می دهد که تا اسفند ماه 98 عمران و ساختمان بیشترین سهم را در میان حوزه های صنعتی محصولات دارای گواهی نانومقیاس دارد.

براساس آخرین به روزرسانی اجرا شده در این پایگاه، حوزه عمران و ساختمان با 24 درصد بیشترین سهم را در میان حوزه های صنعتی دارای گواهی نانومقیاس دارد. پس از آن، کالای خانگی با 14 درصد و دارو و سلامت با 12 درصد قرار دارند. بنابراین می توان گفت که این سه حوزه در مجموعه نیمی از محصولات دارای گواهی نانومقیاس را به خود اختصاص داده اند.

آمار کل محصولات دارای گواهی نانومقیاس از سال 1387 تا کنون فرایند رو به افزایش داشته است و در این میان کالای نانومقیاس سهم بیشتری نسبت به تجهیزات نانومقیاس دارد. تا پیش از سال 1394، تعداد تجهیزات نانومقیاس بیشتر از کالای نانومقیاس در کشور بود که از این سال، کالای نانومقیاس گوی سبقت را از تجهیزات نانومقیاس ربود و با شیب قابل توجهی پیشی گرفت.

گواهینامه نانومقیاس با اعتبار یک ساله صادر شده و قابل تمدید است. همچنین در طول مدت اعتبار جهت اطمینان از ثبات مقیاس و خواص محصول تولیدکننده، بازرسی های دوره ای از شرکت انجام می گردد.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1062

به "فراوری بیشترین محصولات نانو در حوزه عمران و ساختمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراوری بیشترین محصولات نانو در حوزه عمران و ساختمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید