به احترام طرفداران امروز هم پیشنهاد بالاتری ارائه کردیم، هدف علیپور بازی در اروپاست

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه ای خاطرنشان کرد: علی علیپور باید برای آینده حرفه ای و زندگی خود تصمیم بگیرد و با پاسخی که دادند، ادامه کار منتفی است. باشگاه حتی بحث بازی تا نیم فصل را هم مطرح نمود که مورد توجه وی قرار نگرفت.

به احترام طرفداران امروز هم پیشنهاد بالاتری ارائه کردیم، هدف علیپور بازی در اروپاست

با ما سفر کنید و با تور دور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از باشگاه پرسپولیس، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس طی اطلاعیه ای بیان کرد: به احترام خواست طرفداران، مسئولان باشگاه امروز هم کوشش زیادی برای تمدید قرارداد با علی علیپور داشتند.

بر این اساس سعی شد با خود او تماس گرفته گردد که این امر میسر نشد و با وکیل ایشان، گفت وگوی مجددی انجام شد. در جریان این تماس از سوی باشگاه اعلام شد، آمادگی داریم حتی رقم بالاتری از پیشنهاد قبلی باشگاه را پرداخت نماییم. این در حالی بود که باشگاه همان چندی پیش، در جلسه دومی که انجام شد رقم خوبی به آقای علیپور پیشنهاد شده بود. امروز هم به وکیل ایشان گفته شد که آقای علیپور، پای میز مذاکره بیاید باز هم پیشنهاد اقتصادی باشگاه بالا می رود. وکیل آقای علیپور از باشگاه وقت خواستند تا موارد را با موکل خودشان مطرح نمایند.

حدود نیم ساعت بعد وکیل بازیکن تماس گرفت و بیان کردند که مسئله آقای علیپور، اقتصادی نیست که بخواهند بر سر آن بحث نمایند و دلیل عدم ارائه پاسخ مثبت برای مذاکره، این است که مصمم به ادامه فوتبال خودشان در اروپا هستند و بر همین اساس، همه چیز منتفی است. ما وظیفه خودمان دیدیم که با توجه به خواست طرفداران، اصرار بیشتری برای حضور آقای علیپور داشته باشیم ولی بالاخره او هم باید برای آینده حرفه ای و زندگی خود تصمیم بگیرد و با پاسخی که دادند، ادامه کار منتفی است. باشگاه حتی بحث بازی تا نیم فصل را هم عنوان نمود که مورد توجه علیپور قرار نگرفت. دغدغه های طرفداران قابل درک است. همواره جدایی چنینی بازیکنانی باعث استرس طرفداران می گردد ولی باید روی داشته ها متمرکز شویم .

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1459

به "به احترام طرفداران امروز هم پیشنهاد بالاتری ارائه کردیم، هدف علیپور بازی در اروپاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به احترام طرفداران امروز هم پیشنهاد بالاتری ارائه کردیم، هدف علیپور بازی در اروپاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید