بذرپاش: اهداف رهبر انقلاب فقط با حمایت و حضور مردم در صحنه امکانپذیر است

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، رئیس کل دیوان محاسبات کشور گفت: اگر می خواهیم حکومت اسلامی ایران حفظ گردد باید همگان یکدل و یکصدا پشت سر رهبری و مطیع ایشان حرکت کنیم.

بذرپاش: اهداف رهبر انقلاب فقط با حمایت و حضور مردم در صحنه امکانپذیر است

به گزارش خبرنگاران، مهرداد بذرپاش در مراسم راهپیمایی موتوری و خودرویی 22 بهمن شهرستان ری که در حرم مطهر امام خمینی(ره) به سرانجام رسید، گفت: زمانی که امام خمینی (ره) فرمودند در کنار بلوک شرق و بلوک غرب قدرت دیگری به نام جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته است بعضی به این حرف باور نداشتند ولی امروز می بینیم که ایران اسلامی یک قدرت و ملجاء آزاگان دنیا شده است.

وی اضافه کرد: قدرت و موقعیت جمهوری اسلامی ایران پس از 42 سال به قدری اهمیت دارد که روسای جمهور کشورهای مختلف باید در مقابل آن موضع معین داشته باشند.

بذرپاش توضیح داد: دشمنان با انواع رسانه ها از جمله فضای مجازی به دنبال ایجاد شبهه و زدن انواع انگ و تهمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند؛ امروز وظیفه تک تک افراد جامعه، متدینین و کسانی که زمان شاه را لمس نموده اند، این است که نسل جوان کشور را توجیه نمایند.

رئیس دیوان محاسبات کشور ادامه داد: 70 درصد جمعیت ایران در حال حاضر متولدین پس از انقلاب هستند که زمان طاغوت را لمس ننموده اند، از همین رو باید افراد مطلع جواب تمامی شبهات و تهمت هایی که دشمنان به این نظام می زنند، را به خوبی برای نسل جوان تبیین نمایند.

وی با بیان اینکه ارزش ها و اهداف انقلاب اسلامی آنگونه که باید، در مدارس و اماکن عمومی به خوبی به جوانان تبیین نشده است، اعلام نمود: این کم کاری دستگاه های مختلف امروز وظیفه دلسوزان نظام را دوچندان نموده است که باید به روشنگری جوانان بپردازند.

به گفته بذرپاش، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داری 2 بعد روح و کالبد است؛ عملکرد دستگاه های مختلف و مسئولان نظام در حال حاضر جزو کالبد نظام محسوب می گردد. گاهی اوقات دیده می گردد عملکرد بد دستگاه ها، مسئولان و فرزندانشان که جزو کالبد نظام محسوب می شوند به نام کلیت نظام اسلامی ایران نوشته می گردد، عملکرد افراد نباید موجب خدشه در روح نظام گردد.

رییس دیوان محاسبات با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب هرگز در مسایلی که روح نظام را هدف قرار داده بود به خوبی کوتاه نیامدند، چرا که کوتاه آمدن رهبر جامعه از ارزش های آن موجب انحراف در حرکت کل نظام می گردد، بیان کرد: مردم باید همواره در رکاب و پشت سر رهبر معظم انقلاب باشند چرا که برنامه ها و اهداف ایشان فقط با حمایت و حضور مردم در صحنه امکانپذیر است.

وی ادامه داد: شیعه پس از 1400 سال توانسته است یک حکومت اسلامی برای خود ایجاد کند؛ آخرین حکومت اسلامی تاریخ مربوط به حکومت 5 ساله امیرالمومنین(ع) است، اگر خدایی ننموده با عملکرد غلط ما این نظام از بین رود هزاران سال طول می کشد تا شیعه صاحب حکومت اسلامی گردد.

بذرپاش تاکید نمود: اگر می خواهیم حکومت اسلامی ایران حفظ گردد باید همگان یکدل و یکصدا پشت سر رهبری و مطیع ایشان حرکت کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1735

به "بذرپاش: اهداف رهبر انقلاب فقط با حمایت و حضور مردم در صحنه امکانپذیر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بذرپاش: اهداف رهبر انقلاب فقط با حمایت و حضور مردم در صحنه امکانپذیر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید