اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، شهاب الدین عزیزی خادم، برنامه های خود برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال را خاطرنشان کرد.

اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگاران، شهاب الدین عزیزی خادم که یکی از نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال است، برنامه های خود برای حضور در انتخابات را به توضیح زیر اعلام نمود:

به نام خداوند جان آفرین

حسنت به اتفاق ملاحت دنیا گرفت

آری به اتفاق دنیا می توان گرفت

(حافظ)

با درود و مهر به پیشگاه مردم شریف و خانواده عظیم فوتبال ایران

بی شک ابر ورزشِ فوتبال راهی به سوی اتحاد، همدلی، همراهی و انسجام بوده است اما فقدان بینش برنامه محور و دانش بینان باعث شد که در طول چند دهه فوتبال ایران با همه استعدادها، ظرفیت ها و کوشش ها درخشش دنیای نداشته باشد.

از همین روی در فرصت پیش آمده بر آن شدم تا دین خود را که همانا کوشش برای بهبود وضع موجود و احیای فوتبال ملی و باشگاهی است، ادا کنم. تقدیر چنان بود تا در آستانه سال 1400 در راستا اقتدار برای بازگشت اعتبار به فوتبال میهن مان، خود را در معرض انتخاب اعضای فرهیخته و ارجمند مجمع عمومی فدراسیون فوتبال ایران، به عنوان نمایندگان خانواده عظیم فوتبال قرار دهم.

در راستا پیش رو معتقدم این افراد نیستند که صندلی فوتبال را ارتقا یا تنزل می دهند که همانا برنامه داشتن و عمل به آن برنامه هاست که فردا را می سازد. پس به اتفاق یک گروه متخصص و با تجربه، برنامه استراتژیک مدرن و مدونی را تدوین و آماده نموده ایم که برای قضاوت به اعضای مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال ایران و شما عرضه می کنم.

برنامه محوری و وفاق ملی وعده ای بوده که از شروع داده بودم و اکنون آن را در معرض داوری همگان قرار داده ام. اکنون که برنامه راهبردی مدیریت مهمترین فدراسیون ورزشی کشور را به پیوست تقدیم می کنم با شما عهدی دوباره می بندم که در صورت به دست آوردن اعتماد مجمع عمومی فدراسیون فوتبال، نه تنها در اجرا کردن بند بند این برنامه دریغ نخواهم کرد که تمام سعی خود را به کار می گیرم تا موفقیت فوتبال برای تمام هواخواهان ملی و باشگاهی، مایه فخر و مباهات باشد.

از همین جا دست کمک به سوی یکایک خانواده عظیم فوتبال دراز می کنم که به قول جناب حافظ علیه الرحمه: آری به اتفاق، دنیا می توان گرفت...

و ما توفیقی الا بالله العلی العظیم

نامزد ریاست انتخابات فدراسیون فوتبال ایران

شهاب الدین عزیز ی خادم

برای مشاهده برنامه های عزیزی خادم به فایل پیوست در انتهای مطلب مراجعه کنید.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1763

به "اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه های عزیزی خادم برای حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید