از شیوه بازی مان ناامید شدم، عاشق خوزستانم

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان این که در ملاقات با نفت مسجدسلیمان انتظارم از تیمم بیشتر بود، گفت: از شیوه ای که امروز بازی کردیم، ناامید شدم.

از شیوه بازی مان ناامید شدم، عاشق خوزستانم

دراگان اسکوچیچ در نشست خبری پس از ملاقات با نفت مسجدسلیمان که با شکست 2 بر صفر تیمش همراه بود، اظهار کرد: مسلما از باخت راضی نیستم. به تیم نفت مسجدسلیمان تبریک می گویم و فکر می کنم شایسته برد بودند. تیم من نیمه اول، توپ های زیادی را از دست داد و بازیکنان نتوانستند پاس های نرمالی به یکدیگر بدهند. در نیمه دوم نیز کوشش کردیم بهتر شویم اما در فوتبال وقتی در نیمه اول توپ از دست بدهید، برگشت به ادامه بازی خیلی سخت است.

به گزارش خبرنگاران، وی اعلام کرد: مسلما خود من هم انتظارم از تیمم بیشتر بود اما از شیوه ای که بازی کردیم، ناامید شدم. وقتی در واقع چنین بازی صورت می گیرد، یعنی یک جای کار می لنگد. اما چکار می گردد کرد، فوتبال است. من برای هوادران مان که از آبادان به مسجدسلیمان آمدند، ناراحت و غمگین هستم. به هر حال با بازی که در نیمه اول نشان دادیم، شایسته برد در این ملاقات نبودیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: باخت خیلی بدی بود. هر بازی اهمیت خاص خود را دارد ولی اگر دقت نموده باشید، بازی هایی بوده است که بد بازی کردیم ولی در ملاقاتهای بعدی جبران نموده ایم و به کورس رقابت ها برگشته ایم.

وی اعلام کرد: همواره در تیم های ایرانی به این صورت بوده که تیمی خوب بازی نموده است ولی شاید غرور بر بازیکنان آن تیم غلبه می نماید و در بازی بعد خوب بازی نمی نمایند. مدت زمان زیادی است که در حال جنگیدن با این موضوع هستم تا آن را اصلاح کنم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوالی درباره تعویض هایش در این دیدر نیز گفت: دلیل و تصمیم من برای تعویض بازیکنان این بود که فرم لازم و طبیعی که باید داشته باشند، امروز نداشتند. خیلی مواقع آن ها برای ما خوب بودند ولی امروز خیلی خوب نبودند. البته اگر بازیکنان جانشین، گل می زدند آن وقت می گفتند تعویض، طلایی و خوب بوده است. به هر حال از قبل نمی دانیم در فوتبال قرار است چه اتفاقی بیفتد و هر کاری که انجام می گردد، برای بهبود فرایند تیم است. بازی را باختیم و طبیعی است که گفته گردد اگر این بازیکن نبود و دیگری بازی می کرد، ممکن بود اتفاق دیگری بیفتد.

وی اعلام کرد: خیلی سخت است، در نیم فصل دوم بتوان بازیکن خوب پیدا و جذب کرد. قطعا ما هم مانند سایر تیم ها می خواهیم بازیکنانی را بیاوریم که یاری حال تیم باشند.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در پاسخ به این سوال که حدس هایی شما را کاندیدای سرمربی گری تیم ملی نموده بود، گفت: خود من از رسانه ها این موضوع را شنیدم و نمی خواهم خیلی در خصوص آن صحبت کنم. این آرزوی هر کسی است که سرمربی تیم ملی یک کشور گردد.

وی در انتها گفت: می خواهم بگویم که من واقعا عاشق خوزستان هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1052

به "از شیوه بازی مان ناامید شدم، عاشق خوزستانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از شیوه بازی مان ناامید شدم، عاشق خوزستانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید