آتش سوزی در ساختمان بورس تهران ، واکنش یک مدیر بورس

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در ساختمان اداری بورس تهران در محله سعادت آباد اطلاع داد.

آتش سوزی در ساختمان بورس تهران ، واکنش یک مدیر بورس

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگاران، سیدجلال ملکی درباره جزییات این حادثه به ایسنا گفت: ساعت 19 و 49 دقیقه پنج شنبه 10 بهمن یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان اداری واقع در بلوار قیصر امین پور محله سعادت آباد، به سامانه 125 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن چهار ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروها، تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان اداری و دولتی بود که در زمینه اقتصاد فعالیت داشت. این ساختمان هشت طبقه بود و شش طبقه منفی دیگر نیز داشت.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان این که آتش سوزی در طبقه ششم این ساختمان که قسمت مرکز داده یا همان دیتاسنتر آن بود، گفت: تابلوهای برق نیز در این طبقه دچار آتش سوزی شده بود و در پی همین اتفاق دود ناشی از حریق تمام طبقات منفی را فرا گرفته بود.

وی اضافه نمود: خوشبختانه با توجه به آتش سوزی در زمان تعطیلی این ساختمان اتفاق افتاده بود کارکنان در ساختمان حضور نداشتند و مورد حبس شدگی در ساختمان نداشتیم.

ملکی با بیان این که آتش نشانان با حضور در محل حادثه بلافاصله به طبقه منفی شش رفته و عملیات اطفال را شروع کردند، گفت: طی این عملیات یکی از آتش نشانان دچار مصدومیت شد که برای طی کردن فرایند درمان به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران ادامه داد: با حضور به موقع آتش نشانان در محل عملیات تحت کنترل است و آتش نشانان در حال تکمیل عملیات هستند.

وی با تاکید بر این که علی رغم اینکه این ساختمان اداری است و توقع می رود که ایمنی را به طور کامل رعایت کند، اما تاییدیه آتش نشانی را ندارد، گفت: آن طور که ما از همکاران شهرداری حاضر در محل اطلاعات کسب کردیم این ساختمان همچنان انتها کار هم دریافت نکرده است اما ظاهراً بهره برداری هوایی صورت می گرد. ما به این مسائل فکر می کنیم که اگر این حادثه ها در ساعات اداری رخ دهد جان چند نفر را تهدید خواهد نمود. بنابراین تقاضای ما این است که به مقررات ایمنی احترام بگذارند و پیش از دریافت تاییدیه های لازم بهره برداری انجام ندهند.

به گفته وی، پس از حضور کارشناسان علت دقیق وقوع حادثه آنالیز و معین خواهد شد.

یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار نیز با تاکید بر این که حادثه مذکور آتش سوزی گسترده نبود، اظهار کرد: حادثه ایجاد شده بر اثر اتصالی در ساختمان بورس تهران بوده است که منجر به ایجاد دود شد و آتش نشانی سریعا به محل مراجعه کرد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 11 بهمن 1398 بروزرسانی: 9 مهر 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 956

به "آتش سوزی در ساختمان بورس تهران ، واکنش یک مدیر بورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در ساختمان بورس تهران ، واکنش یک مدیر بورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید