کارشناسان امنیت انتخابات با قاطعیت ادعاهای ترامپ را رد کردند

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، 59 متخصص ارشد کامپیوتر و کارشناسان امنیت انتخابات آمریکا ادعاهای واهی و پوچ ترامپ را در تقلب در رای گیری رد کرده و گفتند، چنین ارزیابی، بی اساس و از نظر تکنیکی بی ربط است.

کارشناسان امنیت انتخابات با قاطعیت ادعاهای ترامپ را رد کردند

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه نیویورک تایمز، این کارشناسان در نامه خود که در وبسایت های مختلف منتشر شد، اشاره ای به نام دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا نکردند اما اشاره آنها یک تصحیح اجباری برای یکسری توئیت های جنجالی ترامپ است که اخیرا منتشر کرده است.

در این نامه آمده است: هرکسی که انتخابات اخیر آمریکا را همراه با تقلب ارزیابی کرده یک ادعای خارق العاده دارد و کسی است که باید برای این ادعا شواهد و قراین قابل استناد و معتبر ارائه کند. در نبود چنین شواهدی، اینها همگی حدس هستند.

این کارشناسان همچنین نوشتند: بر اساس دانش ما، هیچ شواهد معتبری وجود ندارد که از چنین نتیجه گیری درباره نتایج انتخابات 2020 حمایت کند.

این نامه در پی رد ادعاهای اخیر ترامپ از سوی شورای هماهنگی زیرساخت انتخاباتی دولت شامل مقام های ارشدی از آژانس امنیت سایبری وزارت امنیت کشور، کمیسیون معاونت انتخابات آمریکا و وزرای دولتی و مدیران انتخاباتی از سراسر کشور منتشر شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1577

به "کارشناسان امنیت انتخابات با قاطعیت ادعاهای ترامپ را رد کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسان امنیت انتخابات با قاطعیت ادعاهای ترامپ را رد کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید