هشدار پلیس راهور درباره احتمال سقوط بهمن در این جاده ها

به گزارش تور مالزی ارزان، رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به ریزش برف سنگین احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی استان بسیار بالاست که تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای کوهستانی است.

هشدار پلیس راهور درباره احتمال سقوط بهمن در این جاده ها

فارس: علیرضا قدمی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به صورت عادی و روان جریان دارد.

وی اضافه کرد: باتوجه به ریزش برف سنگین و افزایش دمای هوا طی روزهای گذشته ذوب شدن برف را درپی داشته که موجب یخ زدگی سطح راه ها طی شب ها شده است.

رئیس پلیس راه مازندران اضافه کرد: همچنین باتوجه به ریزش برف سنگین احتمال سقوط بهمن در محورهای کوهستانی استان بسیار بالا است که تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای کوهستانی است.

این مسؤول با اشاره به انسداد محور کندوان از روز گذشته، خاطرنشان کرد: این محدودیت از ساعت 8 صبح تا 17 روزهای یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته از امروز هشتم دی ماه تا 12 اسفند ماه امسال در دستور کار واقع شده است.

قدمی با بیان اینکه دلیل انسداد، انجام اصلاح راستا مرزن آباد تا دزبن بوده است، یادآور شد: طی ایام اجرای این محدودیت، هراز و سوادکوه به عنوان راستا جایگزین برای تردد اعلام شدند.

وی به ادامه ممنوعیت های تردد کرونایی در محورهای شمال اشاره کرد و اضافه کرد: اجرای این محدودیت کماکان در دستور کار پلیس واقع شده است و طی این ایام از یکم آذر ماه امسال بیش از 45هزار خودرو برگشت و بیش از15 هزار خودرو جریمه شدند.

رئیس پلیس راه مازندران گفت: مرکز کنترل پلیس راه مازندران 21824420و 21824434با پیش شماره 011 در هر ساعتی از شبانه روز جوابگوی شهروندان در ارتباط با آخرین شرایط جاده های مازندران است.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1669

به "هشدار پلیس راهور درباره احتمال سقوط بهمن در این جاده ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پلیس راهور درباره احتمال سقوط بهمن در این جاده ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید