مراسم تجلیل حامی کشتی از مدال آوران بازی های آسیایی برگزار گردید

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، مراسم تجلیل از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی 2018 در محل اردوی تیم های ملی برگزار گردید.

مراسم تجلیل حامی کشتی از مدال آوران بازی های آسیایی برگزار گردید

به گزارش خبرنگاران، مراسم تجلیل حامی مالی کشتی ایران از مدال آوران کشتی آزاد و فرنگی ایران با حضور رسول خادم رییس فدراسیون کشتی،قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد،کشتی گیران تیم های ملی و کادر فنی تیم های ملی در خانه کشتی عبدالله موحد برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم رسول خادم با قدردانی صمیمانه از تنها حامی مالی کشتی ایران گفت: در روزها وماه هایی که در شرایط سختی بویژه در روزهای اخیر بسر میبریم، تنها حامی کشتی در تمامی این روزها مانند همیشه در کنار کشتی ایران بوده و همیشه از خانواده کشتی حمایت نموده است.جا دارد صمیمانه بخاطر این حمایت ها از طرف جامعه کشتی تشکر ویژه داشته باشم.

در ادامه قاسمی نیز با بیان اینکه افتخار مجموعه بانک پاسارگاد این است که از کشتی به عنوان ورزش ملی و پرافتخار ایران حمایت می نماید گفت: این قول را می دهم پاداشی بسیار بیشتر از دوره قبل به مدال آوران کشتی در المپیک 2020 بدهیم.هر گاه کشتی گیران در رقابت های مختلف صاحب مدال می شوند به خود می بالم که کشورمان چنین افتخارآفرینانی را پرورش داده است.

در ادامه این مراسم از مدال آوران کشتی ایران در بازی های آسیایی و کادر فنی تیم های ملی با اهدای پاداش تقدیر به عمل آمد.

بانک پاسارگاد حامی مالی کشتی ایران در این مراسم به محمد علی گرایی، حسین نوری، حسن یزدانی،علیرضا کریمی و پرویز هادی 5 طلایی کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا هر کدام یکصد و بیست میلیون تومان و به رضا اطری، مهرداد مردانی و محمدرضا گرایی 3 مدال آور برنز کشتی آزاد و فرنگی ایران در بازی های آسیایی نیز هر کدام پنجاه میلیون تومان پرداخت کرد.

همچنین احد پازاج مدیر تیم ملی کشتی فرنگی به نمایندگی از فدراسیون کشتی و کشتی گیران با اهدای مدال و تندیس از حامی مالی کشتی تقدیر کرد.

بعد از مراسم نیز تمرین تیم های ملی کشتی برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 فروردین 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 225

به "مراسم تجلیل حامی کشتی از مدال آوران بازی های آسیایی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم تجلیل حامی کشتی از مدال آوران بازی های آسیایی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید