محسن چاوشی هم به جمع سلبریتی های صاحب کتاب پیوست، کتاب 140 صفحه ای 110 هزار تومان

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، به گزارش خبرنگاران ، سال هاست که شاهد پدیده چاپ کتاب از سوی شخصیت های شناخته شده یا به اصطلاح سلبریتی ها هستیم و به تازگی نیز خبر انتشار و فروش اینترنتی کتاب محسن چاوشی منتشر شده است؛ خواننده ای که در گذشته به عنوان یکی از باهوش ترین خواننده ها در انتخاب ترانه مطرح بود و کارنامه او و همکاری با ترانه سرایانی کاربلدی مانند حسین صفا، امیر ارجینی، روزبه بمانی، حسین غیاثی و پدرام پاریزی نشان می دهد که وی توانایی بالایی در انتخاب ترانه دارد؛ با این حال او در یک سال اخیر به دلیل خوانش شعرها و ترانه های خود بارها مورد انتقاد شاعران و ترانه سرایان قرار گرفته است؛ با این حال او از چند وقت پیش، تصمیم به انتشار مجموعه اشعار خود گرفت و این کار را در روزهای گذشته نیز انجام داد و حال باید منتظر نظر کارشناسان حوزه ادبیات باشد، کارشناسانی که سابقه نشان داده در برخورد با هنرمندان علاقه مند به چاپ کتاب تعارف ندارند.

محسن چاوشی هم به جمع سلبریتی های صاحب کتاب پیوست، کتاب 140 صفحه ای 110 هزار تومان

انتشارات آفتاب اندیشه در معرفی این کتاب در سامانه فروش اینترنتی کتاب آورده است: کتاب مجموعه ای از شعرهای خواندنى از محسن چاوشى است که با هر بیت، خواننده را نو به نو از لذتِ کشف و شهود، سرشار خواهد نمود.

شعرهایی که مثل خود شاعر، منحصر به فردند. در این مجموعه با اشعاری مواجهیم که مفاهیم عمیق فلسفی، عارفانه و عاشقانه را به شاعرانه ترین شکل ممکن در ابیات خود جاى داده است. فضاسازی هاى اشعار و تفاوت بسیارش با فضای شعرهای کلاسیک امروزی یکى از مهم ترین شاخصه هاى این مجموعه است. چاوشى مثل تمام آثارش در دنیای موسیقی، در این مجموعه هم از موضوعات و تصویرهاى کلیشه اى فاصله گرفته و با زبان خاص و غیر تقلیدی خود سراغِ مضامین رفته؛ نه آنقدر سخت و ثقیل که فهم نشود و نه آنقدر ساده یا تکرارى که خواندش، شوقِ تازه ای در مخاطب ایجاد نکند.

مجموعه شعری که شاعر در آن با خلق تصاویر و ترکیب های بدیع، دنیا بینى و اندیشه ى ژرف خود را براى مخاطبانش عرضه داشته است...

از کیفت آثار منتشر شده که فاصله بگیریم؛ نکته قابل توجه قیمت این کتاب است که در دو مدل جلد سخت و معمولی عرضه شده که قیمت جلد سخت این کتاب 140 صفحه ای، 110 هزار تومان و قیمت جلد معمولی این کتاب 70 هزار است که نشان می دهد، مخاطب برای خرید مجموعه اشعار این خواننده مطرح باید تقریبا دو برابر قیمت معمول پول بدهد.

از طرفی نکته جالب توجه دیگر سایت انتشارات آفتاب اندیشه است که در قسمت فروشگاه خود تنها کتاب محسن چاوشی را عرضه می نماید و شما در مراجعه به این سایت هیچ چیزی غیر از کتاب محسن چاوشی نمی بینید و گویی شرط آقای خواننده برای همکاری با این نشر این بوده که در سایت خود هیچ کتابی غیر از کتاب چاوشی عرضه نکنند و شاید هم اصلا ناشر مورد نظر، سایت نداشته و این سایت تنها برای فروش کتاب این خواننده مطرح طراحی شده است.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1600

به "محسن چاوشی هم به جمع سلبریتی های صاحب کتاب پیوست، کتاب 140 صفحه ای 110 هزار تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن چاوشی هم به جمع سلبریتی های صاحب کتاب پیوست، کتاب 140 صفحه ای 110 هزار تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید