فرهنگی: ستاد ملی کرونا به فکر شرایط مجلس نباشد

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، تهران (پانا) - سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنوز هیات رئیسه درباره شرایط جدید تصمیم قطعی نگرفته است، گفت جلسات علنی مجلس شورای اسلامی هفته آینده برگزار می گردد.

فرهنگی: ستاد ملی کرونا به فکر شرایط مجلس نباشد

محمدحسین فرهنگی در حاشیه جلسه علنی مجلس در جمع خبرنگاران درباره اینکه با تعطیلی دو هفته ای کشور در نقاط حساسی که ستاد ملی مبارزه با کرونا معین نموده است، مجلس چه رویکردی نسبت به این موضوع دارد، گفت: پیش از این مقرر شده بود برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی، جلسات کمیسیون های مجلس در چهار سالنی که در نظر گرفته شده است، برگزار گردد.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره برگزاری جلسات صحن نیز تاکید نمود: نماینده ای از هیات رئیسه مجلس مامور شده است در این زمینه با ستاد ملی مبارزه مذاکره کند. البته مجلس تصمیم هایی برای شرایط خاص گرفته است و از آنجا که قوه مقننه ذیل قانون اساسی است و ستاد ملی مبارزه با کرونا بالاتر از قانون اساسی نیست، اکثریت نمایندگان با این اصل موافق هستند که ستاد ملی مبارزه با کرونا در مبارزه با این ویروس به بقیه کشور بپردازد و به فکر شرایط مجلس نباشد.

فرهنگی ادامه داد: ولی مجلس از نظرات این ستاد برای روزهای آینده خود استفاده خواهد نمود و هنوز هیات رئیسه درباره شرایط جدید تصمیم قطعی نگرفته است ولی هفته آینده جلسات صحن با اکثریت نمایندگان برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1576

به "فرهنگی: ستاد ملی کرونا به فکر شرایط مجلس نباشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهنگی: ستاد ملی کرونا به فکر شرایط مجلس نباشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید