سیاوش یزدانی: حداقل یک بار باید به تیم ملی دعوت می شدم

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سیاوش یزدانی، مدافع میانی سپاهان در باره تساوی این تیم مقابل استقلال خوزستان می گوید: این بازی از لحاظ تیمی افتضاح بودیم. شاید حقمان مساوی هم نبود. یک تیم بزرگ باید به راحتی بازی هایی مثل بازی مقابل استقلال خوزستان را از دست ندهد. البته این را هم باید در نظر بگیرید که این تیم در چند سال اخیر بدترین نتایج را گرفته و هم تیم و هم بازیکنان خیلی آسیب شخصیتی دیده اند و طول می کشد تا تیم به شرایط آرمانی برگردد. باز هم خدا را شکر تیمی که پارسال چهاردهم شده و شرایط خوبی نداشت، توانستیم سال جاری را با صدرنشینی تمام کنیم ولی می توانستیم خیلی بهتر نتیجه بگیریم. شاید خیلی وقت ها اگر تمرکز بیشتری داشتیم می توانستیم بهتر نتیجه بگیریم. او حرفهای در باره نیم فصل دوم رقابت ها دارد:نیم فصل دوم دو برابر نیم فصل اول باید کوشش کنیم تا به هدف هایمان برسیم. من واقعا خوشحالم که در سپاهان هستم و از لحظه لحظه بازی در این تیم لذت می برم. در مورد قهرمانی نیم فصل هم باید بگویم که این قهرمانی اصلا خوشحالی ندارد و ما باید با تمام توان برای نیم فصل دوم آماده شویم.

سیاوش یزدانی: حداقل یک بار باید به تیم ملی دعوت می شدم

یزدانی اشاره ای به دعوت نشدنش به تیم ملی دارد: چهار سال است که در لیگ برتر بازی می کنم. روز به روز بهتر شدم. هر کسی در زندگی اش آرزوهایی دارد. در این چند وقت، با توجه به بازیکنانی که به تیم ملی دعوت شدند، فکر می کنم لیاقت داشته ام تا یک بار به تیم ملی دعوت شوم و جو تیم ملی را ببینم و ببینم مربیان از من چه می خواهند. من تلاشم را نموده ام، به نظرم حداقل حقی که داشته ام، یک بار حضور در اردوی تیم ملی بوده است، اما نظر مربی تیم ملی اینگونه نبوده. الان هم که در تیم ملی نیستم برای تیم ملی از صمیم قلبم آرزوی موفقیت دارم. به هر حال سرمربی تیم ملی برای تمام فوتبالیست ها باعث افتخار است و الان هم که این ها را می گویم فقط حرف های دلم بود که خواستم مربیان تیم ملی هم اگر این مصاحبه را می خوانند، بدانند.

این مدافع سپاهان درباره داوری رقابت ها معقتد است:همه دیدند که در دو بازی اخیر چه بلایی سر تیم ما آمده و من دوست ندارم زیاد در مورد این داستان ها صحبت کنم ولی چیزی که وجود دارد، اینکه اصلا شرایط داوری ما خوب نیست.

یک

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 373

به "سیاوش یزدانی: حداقل یک بار باید به تیم ملی دعوت می شدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاوش یزدانی: حداقل یک بار باید به تیم ملی دعوت می شدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید