گل محمدی: هنوز کارمان تمام نشده ، امیدوارم همه طرفداران بدون مشکل دربی را ببینند

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سرمربی پرسپولیس گفت: قهرمان لیگ هم شدیم، اما هنوز کارمان کامل نشده است.

گل محمدی: هنوز کارمان تمام نشده ، امیدوارم همه طرفداران بدون مشکل دربی را ببینند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دربی 101، گفت: آخرین بازی فصل را در پیش داریم. تا اینجای کار خوب جلو آمدیم. قهرمان لیگ هم شدیم، اما هنوز کارمان کامل نشده، در پی این هستیم که فصل را با قدرت و با جام حذفی تمام کنیم که هدف اصلی ما است.

وی اضافه نمود: دیدم برخی نوشته اند، چون پرسپولیس لیگ برتر را گرفته انگیزه استقلال بیشتر است. این حرف درستی نیست. انگیزه های ما برای گرفتن جام هیچ وقت تمام نمی گردد. خصوصا که بازی دربی، حساس و مهم است. انگیزه ما هیچ وقت کم نخواهد شد. باید بتوانیم بیشتر از قبل بجنگیم، بدویم و تمرکز کنیم.

سرمربی پرسپولیس گفت: این کار را باید در بازی فردا انجام بدهیم. سختی های زیادی داشتیم. آخر فصل است. بازیکنان از نظر روحی و بدنی تحت فشار زیاد هستند. فردا قطعا برای گرفتن جام بازی خواهیم کرد. ان شاالله بتوانیم بازی خوبی را انجام بدهیم و نتیجه خوبی بگیریم. استقلال هم نشان داده از نظر فنی شرایط خوبی داشته و بازی های خیلی خوبی از این تیم دیدیم.

گل محمدی با اشاره به شرایط حریف فردا توضیح داد: تیم قابل احترامی برای ما هستند. با احترام زیاد مقابلشان قرار می گیریم. باید سعی کنیم کم اشتباه باشیم. بازیکنانی دارند که در لحظه خوب تصمیم می گیرند. بازیکنانی تاثیرگذار دارند. باید بتوانیم آن ها را هم مهار کنیم. تقابل دو تیم دیدنی و مجذوب کننده خواهد بود. دو تیم بازیکنان خوبی دارند و فکر می کنم شاهد یک بازی مهیج باشیم.

وی در مورد اینکه در روز های اخیر پیرامون انتخاب داور دربی فشار هایی از طرف باشگاه استقلال ایجاد شد، گفت: سر صحنه ای که توپ به دست گئورگی خورد هجمه زیادی روی داوران ایجاد شد. 90 درصد داوران داخلی و خارجی هم گفتند که این صحنه پنالتی نبود. مثل این صحنه در بازی های خارجی هم زیاد رخ داد. با وجود اینکه VAR هم دارند، هیچ کدام از داوران چنین صحنه ای را پنالتی نگرفتند. هجمه زیادی روی آن قضیه بود، اما اعتقاد دارم اگر قرار بود در آن بازی یک پنالتی گرفته گردد، پنالتی روی عبدی را باید اعلام می کردند. خیلی از کارشناسان داخلی و خارجی هم گفتند آن پنالتی محرز بود. ما زیاد به آن نپرداختیم. متاسفانه روی این مساله خیلی مانور شد. بیشتر به خاطر این بود که شاید احتمال می دادند دربی در جام حذفی هم برگزار گردد. از آن زمان روی این مساله کار کردند. بعد داور خارجی مطرح شد. همه این ها به خاطر این بود که روی داوری فشار بگذارند. خوشبختانه این هجمه ها در چند روز گذشته رفع شد. هم با اتفاقاتی که در بازی های خارجی افتاد و هم صحنه های مشابه که رخ داد و نبود.

گل محمدی در مورد اینکه اگر اگر پرسپولیس برنده بازی فردا نباشد، برای این تیم ناکامی خواهد بود، عنوان نمود: ما باید فصل را کامل تر تمام کنیم. در بازی فردا باید بتوانیم آنطور که دلمان می خواهد فصل را تمام کنیم. هنوز کارمان تمام نشده و راهمان ادامه دارد.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه کارشناسی داوری بازی با طرفدار نشان داد 2 پنالتی صددرصد اشتباه علیه این تیم گرفته شد و حتی آنالیز های کمیته داوران در طول فصل نشان داد پرسپولیس بیشتر از بقیه تیم ها از اشتباهات داوری ضرر نموده، ولی بازهم هجمه ها علیه موفقیت قرمز ها ادامه دارد، گفت: به نظرم همه متوجه این قضایا شدند. کسانی که فوتبال را می فهمند به این جمع بندی رسیده اند. برداشت خوبی از این اتفاقات دارند.

وی اضافه نمود: زیاد در مورد این مسائل شرح نمی دهم. همه چیز تعیین است. بازی جدیدی را در پیش داریم. دوست دارم تمرکزم روی بازی باشد. این مسائل در فوتبال ایران هست. در دربی ها مطرح می شوند، ولی همه چیز روشن است. برای تیم داوری فردا آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم برترین فرد این بازی از نظر تصمیم گیری داور باشد. مطمئنم این اتفاق خواهد افتاد.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که اگر در بازی فردا با اشتباه داوری بازنده باشد باز هم از عنوان روز سیاه داوری استفاده می نماید، گفت: در مورد اتفاقی که هنوز نیفتاده صحبت نمی کنم. بعد از بازی در مورد خیلی از مسائل فنی و داوری می توان صحبت کرد. باید فکر این باشم که هم بتوانم تمرین خوبی برگزار کنم و هم اینکه تمرکز خوبی در تعویض ها و مسائل فنی داشته باشم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه در سه دربی قبلی جام حذفی، این تیم 2 بازی را در ضربات پنالتی واگذار نموده و آیا برنامه ای برای پنالتی ها دارد، گفت: بله، در این هفته زیاد کار کردیم. خوشبختانه بیرانوندی داریم که در گرفتن پنالتی مهارت خاصی دارد. امیدوارم کار به پنالتی نکشد و بتوانیم زودتر نتیجه را برای خودمان ثبت کنیم تا بازی به، اما و اگر کشیده نگردد. بازی سختی است، اما هدفمان این است که در جریان بازی برنده شویم.

وی در مورد بازیکنان مصدوم پرسپولیس، گفت: تنها مصدوم ما پریرا است و بقیه بازیکنان سالم هستند.

گل محمدی در مورد تغییر پست های وحید امیری، عنوان نمود: ترکیب بر اساس احتیاج تیم چیده می گردد. جا هایی هافبک چپ، دفاع چپ، پشت مهاجم و مهاجم بازی کرد. او بازیکنی است که در فوتبال ایران تکرار نمی گردد. برای او آرزوی موفقیت می کنم. تمرکز زیادی در مسابقات دارد و می تواند الگوی مناسبی برای جوان ها باشد. دوست ندارم فوتبالش تمام گردد. دوست دارم وحید امیری 20-10 سال دیگر هم در این فوتبال باشد. شخصیت منحصر به فرد و مثبتی دارد. یاری زیادی به تیم نموده است. بازیکنان را متحد نموده و از نظر فنی هم خیلی تاثیر گذار بوده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد شرایط عیسی آل کثیر گفت: او دوران سختی را گذرانده، انگیزه بالایی برای ادامه کار دارد. در بازی هاییک ه بوده به تیم نموده است. یک تیم هستیم. مجموعه خیلی خوبی از بازیکنان دور هم جمع شده اند و کار های بزرگی کردند. قابل تقدیر هستند. بازیکنانی هستند که در شرایط سخت تصمیمات خیلی خوب گرفتند. با توجه به مشکلاتی که داشتند هیچ وقت درمورد آن ها صحبت نکردند. فقط جنگیدند و مبارزه کردند. به وجود تک تک آن ها واقعا افتخار می کنیم و برای شان آرزوی موفقیت داریم.

وی در مورد اینکه در صورت پیروزی در بازی فردا افتخارات برانکو را تکرار نموده است، گفت: همه می دانیم زمان برانکو با مشکلاتی که وجود داشت چقدر خوب تیم را جمع کرد. افتخارات زیادی برای باشگاه به دست آورد. توانست الگوی مناسبی برای مربیان جوان تر باشد. خیلی چیز ها از او یاد گرفتم. از رفتار، شخصیت و مسائل فنی اش، بدون شک پایه گذار موفقیت های زیادی بود. مربیانی دیگر مانند علی پروین که دوران بی پولی با او آغاز شده هم دوران خیلی سختی را گذراندند تا تیم به اینجا رسیده است. مربیانی داشتیم که افتخارات زیادی برای پرسپولیس کسب کردند. همه قابل احترام هستند. برانکو هم جزو آن هاست و زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده، به همه آن ها افتخار می کنیم و امیدواریم ادامه دهنده راه شان باشیم.

گل محمدی در مورد اینکه گفته می گردد فصل آینده در تیم دیگری به کارش ادامه می دهد، عنوان نمود: فکر نمی کنم الان واقعا صحبت در مورد این مسائل که بخواهیم فکر ها را درگیر کنیم، مناسب باشد. یکسال دیگر قرارداد دارم. بعد از بازی هم در مورد چگونگی ادامه کار با مسئولان نشست خواهیم داشت. قطعا برترین تصمیم برای پرسپولیس گرفته می گردد.

وی در مورد ظرفیت محدود تماشاگران در بازی فردا، گفت: ان شاالله همه بتوانند بازی را ببینند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 خرداد 1402 بروزرسانی: 11 خرداد 1402 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2511

به "گل محمدی: هنوز کارمان تمام نشده ، امیدوارم همه طرفداران بدون مشکل دربی را ببینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: هنوز کارمان تمام نشده ، امیدوارم همه طرفداران بدون مشکل دربی را ببینند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید