سه میلیون خانوار در بریتانیا برای پرداخت قبض آب مشکل دارند

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، نتایج تحقیقی که به تازگی منتشر شده نشان می دهد سه میلیون خانوار در انگلستان و ولز برای پرداخت قبض آب خودشان مشکل دارند.

سه میلیون خانوار در بریتانیا برای پرداخت قبض آب مشکل دارند

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور ارزان انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، گزارشی که به تازگی منتشر شده نشان می دهد سه میلیون خانوار در انگلستان و ولز برای پرداخت قبوض آب خودشان مشکل دارند و عده ای از آنها مجبورند برای تنظیم مخارج خودشان از سایر ضروریات خودشان چشم پوشی نمایند.

روزنامه انگلیسی ایندیپندنت بر اساس گزارشی از نوشته نزدیک به 700 هزار مشترک آسیب پذیر روی قبوض آب از تخفیف بهره مند می شوند.

شورای مشترکان آب، که نهادی برای حمایت از منافع مشترکان آب و فاضلاب در انگلستان و ولز است، در گزارشی که به تازگی منتشر شده گفته شمار افرادی که از این تخفیف ها استفاده می نمایند در امسال 28 درصد افزایش داشته، اما این هنوز کافی نیست. این شورا در تحقیق خود به این نتیجه رسیده که از میان هر 8 خانوار یک خانوار می گویند توان پرداخت قبوض خود را ندارند.

طبق نوشته روزنامه ایندیپندنت، شرکت های آب به مشترکان تخفیف هایی بین 19 تا 217 پوند ارائه می دهند، اما یاری های ارائه شده در میان نقاط مختلف بریتانیا متغیر است و برای کمتر از نیمی از نیازمندان کفایت می نماید.

یکی از مقام های شورای مشترکان آب می گوید: بسیاری از مشتری ها هنوز در سکوت رنج می کشند و برای اینکه قادر به پرداخت قبض آب خودشان باشند مجبورند از سایر نیازهای خودشان مانند غذا و امکانات گرمایشی صرفنظر نمایند. هیچ کس نباید مجبور به انجام چنین انتخابی باشد.

در حال تکمیل...

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 آبان 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 761

به "سه میلیون خانوار در بریتانیا برای پرداخت قبض آب مشکل دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه میلیون خانوار در بریتانیا برای پرداخت قبض آب مشکل دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید