روح الله باقری: اگر دوپینگی بودم چرا در بازی مقابل سپاهان روی نیمکت نشستم؟، دلیل بازی نکردنم را نمی دانم

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، روح الله باقری، مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت که اگر بحث دوپینگش درست بوده است، در بازی برابر سپاهان روی نیمکت استقلال نمی نشست.

روح الله باقری: اگر دوپینگی بودم چرا در بازی مقابل سپاهان روی نیمکت نشستم؟، دلیل بازی نکردنم را نمی دانم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، روح الله باقری پس از درخشش در تیم خونه به خونه بابل در لیگ دسته اول به تیم استقلال پیوست، خریدی که شاید برخی افراد تتصور آن را نمی کردند، اما مهاجم استقلال روزهای خوبی را در نیم فصل اول با آبی پوشان سپری کرد. در مقاطعی که خریدهای خارجی و گرانقیمت استقلال، کیفیت پایینی از خودشان نشان دادند، باقری توانست با بازی های خوب نگاه خیلی ها را به خود جلب کند.

مهاجم گیلانی استقلال به دلیل مصدومیت در اردوی نیم فصل دوم آبی پوشان در ترکیه حضور نداشت تا از آن روز به بعد، وینفرد شفر، سرمربی آلمانی استقلال خط قرمزی روی نام این بازیکن کشید و در خیلی از بازی ها حتی نام او را در لیست 18 نفره قرار نداد. به دنبال این اتفاقات، شایعه عجیبی مطرح شد مبنی بر اینکه باقری به دلیل مثبت اعلام شدن تست دوپینگ، نمی تواند برای استقلال بازی کند، شایعه ای که خیلی زود تکذیب شد. باقری پس از مدت ها در بازی مقابل سپاهان روی نیمکت استقلال نشست تا شایعه دوپینگش سرانجام یابد.

باقری در واکنش به شایعه دوپینگش به خبرنگار ورزشی خبرنگاران گفت: اگر من دوپینگ کرده بودم، چرا در بازی مقابل سپاهان در لیست 18 نفره قرار گرفته و روی نیمکت نشسته بودم؟ نمی دانم چرا این شایعات را راه انداختند، اما پیگیر هستم که بدانم چه کسانی دوست دارند مرا به حاشیه ببرند.

وی در مورد دلایل بازی نکردنش و حتی قرار نگرفتن نامش در لیست 18 نفره استقلال در نیم فصل دوم، شرح داد: من با تمام وجودم در تمرینات شرکت می کنم و از نظر بدنی آماده هستم. من می توانم برای استقلال بازی کنم. بازی کردن برای تیم استقلال، افتخار بزرگی است، همان طور که در نیم فصل اول تلاش می کردم بهترین عملکردم را نشان دهم و روزهایی خوبی را سپری کردم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: اگر بازی نمی کنم، دست سرمربی تیم است و من تصمیم گیرنده نیستم. باز هم تأکید می کنم آمادگی خوبی دارم، اما نمی دانم چرا بازی نمی کنم و حتی در لیست 18 نفره قرار نمی گیرم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 446

به "روح الله باقری: اگر دوپینگی بودم چرا در بازی مقابل سپاهان روی نیمکت نشستم؟، دلیل بازی نکردنم را نمی دانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روح الله باقری: اگر دوپینگی بودم چرا در بازی مقابل سپاهان روی نیمکت نشستم؟، دلیل بازی نکردنم را نمی دانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید