راه دسترسی به پل معلق مشگین شهر احداث می شود

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر از احداث راه دسترسی به منطقه گردشگری خیاو تا گردولی(پل معلق) واقع در این شهرستان خبر داد.

راه دسترسی به پل معلق مشگین شهر احداث می شود

به‌گزارش خبرنگاران به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اردبیل، ایمانعلی ایمانی سرپرست میراث‌فرهنگی مشگین‌شهر امروز چهارشنبه 10 مرداد 97 در بازدید از این پروژه تصریح کرد: در راستای حمایت از تاسیسات گردشگری، این پروژه در مسیر سایت بی پل معلق از سمت روستای میرک و محله قره درویش اجرا می شود.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر اضافه کرد: این مسیر دسترسی، در دو کیلومتر با 700 میلیون تومان اعتبار توسط اداره کل میراث فرهنگی استان احداث خواهد شد.

به گفته ایمانی با بازگشایی مسیر تردد از روستای میرک و محله قره درویش نه تنها در تردد مسافران تسهیل خواهد شد، منجر به تردد در مسیر چشم اندازهای باغات روستای میرک می شود.

او ادامه داد: اجرای این مسیر دسترسی منجر به کاهش بار ترافیکی مراجعه به پل معلق از مسیر قبلی شده و امکان دسترسی به پارک جنگلی و پل معلق را برای مسافران تسهیل خواهد کرد.

سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مشکین شهر متذکر شد: اداره کل میراث فرهنگی نسبت به تقویت زیرساخت های گردشگری اقدام می کند و در خود شهرستان مشکین شهر نیز برنامه های متنوع در دست اجرا است.

منبع: chtn.ir
انتشار: 21 مرداد 1397 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 89

به "راه دسترسی به پل معلق مشگین شهر احداث می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه دسترسی به پل معلق مشگین شهر احداث می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید