تور ارزان استرالیا: راهنمای خرید در گلدکست، استرالیا

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، گلدکست، یکی از مقصدهای ساحلی در استرالیا، مقصد خوبی برای خرید کردن است. گلدکست، مراکز خرید، بازارها و اوت لت های زیادی دارد.

تور ارزان استرالیا: راهنمای خرید در گلدکست، استرالیا

با تور ارزان استرالیا از بزرگترین کشور قاره اقیانوسیه دیدن کنید و شهرهای زیبای ملبورن و سیدنی استرالیا را ببینید.

گلدکست در استرالیا، بیش از نیم قرن است که گردشگران را به سوی خود می کشاند.

هم زمان با رشد روزافزون گلدکست، این شهر به یکی از مقصدهای عالی سفر در استرالیا تبدیل می گردد و خرید کردن در آن، به یک سرگرمی محبوب تبدیل شده است. مراکز تجاری گلدکست تنوع زیادی دارند. راهنمای خرید در گلدکست شما را با این مراکز تجاری آشنا می نماید.

گلدکست در تمام طول سال، هوایی مطبوع و ملایم دارد. گرچه در روزهای آفتابی تابستانی بسیاری از افراد ترجیح می دهند در خانه و هتل بمانند، ولی این شهر فرصت های زیادی برای خرید کردن در بازارها و مراکز تجاری سرپوشیده دارد که علاوه بر خرید، فرصت خوبی برای دور شدن از گرمای آفتاب است.

در مراکز خرید گلدکست می توانید برندهای مشهور بین المللی، برندهای لوکس مد و پوشاک، محصولات طراحان داخلی و لوازم و تجهیزات موج سواری را بخرید. علاوه بر این، گلدکست تعدادی بازار هم دارد که محلی برای عرضه محصولات طراحان داخلی و آثار و محصولات هنرمندان بومی است. هنرمندان زیادی برای عرضه محصولات خود در این بازارها غرفه می گیرند و این بازارها بهترین فرصت برای خرید محصولات صددرصد بومی است.

موج سواران در گلدکست می توانند پوشاک و لوازم مخصوص را از بهترین برندها و با قیمت های مناسبی خریداری نمایند. فروشگاه های زنجیره ای و برندهای برتر این رشته، در منطقه ها ساحلی گلدکست، شعبه های فراوانی دارند و تازهترین محصولات خود را با قیمت های رقابتی، عرضه می نمایند. در تمام طول سال، در این فروشگاه ها می توانید محصولات را با تخفیف های ویژه بخرید.

مهم ترین مراکز خرید گلدکست

مرکز خرید پسیفیک فر ( Pacific Fair )

مرکز خرید پسیفیک فر، بزرگترین مرکز خرید استان کویینزلند و یک مقصد عالی برای خرید و غذا خوردن در رستوران های عالی است. این مجموعه اخیرا بازسازی شده است و ظاهری تازه و مدرن پیدا نموده است. این مرکز خرید میزبان فروشگاه های زنجیره ای، برندهای برتر مد و پوشاک، فروشگاه های کیف و کفش و فروشگاه های بین المللی تجهیزات موج سواری و اسکی است. فروشگاه های عرضه نماینده لوازم آرایشی و بهداشتی و کالای دیجیتال، بخش دیگری از این مجموعه را تشکیل می دهند.

این مرکز خرید سینما هم دارد و یک مجموعه سرگرمیی که در آن می توانید بازی های ویدیویی و بازی های مختلف را تجربه کنید. این مرکز به یک مقصد عالی برای غذا خوردن در رستوران های خوب تبدیل شده است و رستوران ها و کافه های زیادی دارد که این رستوران ها تا دیروقت باز هستند. این مرکز خرید به راحتی به وسیله تراموا و اتوبوس به سایر منطقه ها شهر دسترسی دارد و بعلاوه دارای پارکینگ اختصاصی است.

مرکز خرید مارینا میراژ ( Marina Mirage )

مرکز خرید مارینا میراژ، یک مرکز خرید ساحلی در گلدکست است و به غیر از فروشگاه های مختلف، تعداد زیادی رستوران عالی دارد. اگر می خواهید غذا خوردن در رستوران های لوکس را تجربه کنید به این مرکز سر بزنید و از غذا خوردن در رستوران های عالی با چشم اندازهای فوق العاده ای رو به قایق های سرگرمیی و بندر زیبا، لذت ببرید. بهترین برندهای پوشاک از بهترین طراحان جهان در این مجموعه نمایندگی دارند. پارکینگ این مرکز، رایگان است و البته اتوبوس های محلی برای رسیدن به این منطقه، سرویس های متعددی دارند.

مرکز خرید رابینا تاون سنتر ( Robina Town Centre )

مرکز خرید رابینا تاون سنتر، در واقع خواهر کوچک تر پسیفیک فر است. این مرکز خرید اخیرا بازسازی شده است و برخلاف مرکز خرید پسیفیک فر، پارکینگ این مرکز کاملا رایگان است. این مجموعه تجاری، تماما سرپوشیده است و دمای آن با دستگاهای تهویه مطبوع، کنترل می گردد. بیش از 400 فروشگاه و تعداد زیادی رستوران تازه و فودکورت در این مجموعه وجود دارد ولی اگر دنبال برندهای لوکس تر هستید، باید به مرکز خرید پسیفیک فر سر بزنید. برای دسترسی به این مرکز خرید، اتوبوس های سیستم حمل و نقل عمومی، در اختیار بازدیدنمایندگان واقع شده است.

مرکز خرید وست فیلد ( Westfield Helensvale )

مرکز خرید وست فیلد هلنزول، یکی دیگر از مجموعه های تجاری محبوب شهر است. البته از سایر مراکز خرید کوچک تر است ولی به یک قطب خرید محلی تبدیل شده است که برای خریدی آرام تر در فضایی دنج تر، مناسب است. به خصوص برای کسانی که می خواهند در نزدیکی جاذبه های دیگر مثل پارک های موضوعی خرید نمایند.

اوت لت های گلدکست

گلدکست، در اطراف خود اوت لت های زیادی دارد. در این اوت لت ها، محصولات بسیار متنوعی عرضه می گردد؛ از لوازم و پوشاک مخصوص موج سواری و ورزش های آبی گرفته تا بهترین لباس ها، عینک آفتابی و کیف دستی ها از برندهای برتر. هر آنچه که احتیاج داشته باشید، در اوت لت ها با تخفیف های قابل توجهی عرضه می گردد و این تخفیف ها، دائمی است و در سراسر سال وجود دارد.

اوت لت هاربر تاون ( Harbour Town Outlets )

در اوت لت هاربر تاون در تمام طول سال، تخفیف های خوبی عرضه می گردد. در این مرکز تجاری می توانید محصولات فصل های قبل برندهای برتر را بخرید که این محصولات معمولا با تخفیف های بسیار قابل توجهی عرضه می شوند. از محصولاتی که در این اوت لت عرضه شده است می توان لباس و لوازم موج سواری، کیف های دستی از برندهای برتر، محصولات ورزشی، کفش، عینک آفتابی و... اشاره نمود. پنج روز در هفته از برودبیچ و ساحل سرفرز پارادایز، سرویس رایگان برای این مرکز تجاری وجود دارد که البته آن را باید روز قبل، به صورت آنلاین رزرو کنید. وسایل حمل ونقل عمومی و پارکینگ در این مجموعه وجود دارد. اگر قصد دارید با ماشین شخصی به این مرکز سر بزنید، حتما زودتر خودتان را برسانید چون هرچقدر دیرتر گردد، برای پیدا کردن جای پارک به مشکل برمی خورید.

اوت لت فکتوری اشمور ( Ashmore Factory Outlets )

در اوت لت فکتوری اشمور، تعداد انشگت شماری فروشگاه وجود دارد که محصولاتی مثل لوازم موج سواری، کفش، عینک آفتابی و... دارند. پارکینگ و وسایل حمل ونقل عمومی برای رسیدن به این مجموعه وجود دارد البته سرویس ها کم و محدود است. این مرکز تجاری در انتهای شمالی گلدکست قرار گرفته است.

بازارهای گلدکست

اگر می خواهید صنایع دستی و محصولات اصیل بومی و دست ساز بخرید، سوغاتی های خاص و زیبا پیدا کنید و آثار هنری و لباس های سنتی را تهیه کنید، به یکی از بازارها و بازارچه های گلدکست سر بزنید. در سال های اخیر، بازارها رونق زیادی در گلدکست پیدا نموده اند و گردانندگان آنها به این حقیقت پی برده اند که اهالی استرالیا یکی از هواداران بازارگردی و خوردن غذاهای خیابانی تبدیل شده اند. بسیاری از این بازارها، غذاهای عالی برای عرضه کردن دارند و در برخی از آنها، موسیقی زنده یکی از بخش های جدانشدنی بازار است. به همین علت، گشت وگذار در این بازارها، به خرید کردن محدود نمی گردد و فرصتی عالی برای یک سرگرمی چند ساعته است.

بازار نایت کوارتر ( NightQuarter )

بازار نایت کوارتر یک بازار شبانه است که در منطقه Helensvale برپا می گردد. کامیون های غذا، غرفه های متعدد و اجرای موسیقی زنده در یک فضای باز، از ویژگی های این بازار است که اهالی شهر و گردشگران را به سوی خود می کشد. در تمام طول سال، هنرمندان محلی برای اجرای آثار خود به این بازار سر می زنند. طراحان محلی و هنرمندان بومی، محصولات خود را در این بازار عرضه می نمایند و تنوع محصولات آنها بسیار قابل توجه است. این بازار برای بزرگسالان هزینه ورودی دارد و برای بچه های زیر 12 سال، رایگان است. این بازار فقط روزهای آدینه و شنبه از ساعت 4 بعدازظهر تا 10 شب برگزار می گردد.

بازار میامی مارکتا ( Miami Marketta )

بازار میامی مارکتا، یک بازار شبانه هفتگی مخصوص غذای خیابانی است که البته غیر از غذا، محصولات مرتبط با مد را نیز عرضه می نماید و جایی برای اجرای موسیقی زنده است. هر هفته، فروشگاه ها و غرفه های متعدد آن، محصولات خود را برای عرضه به این بازار می آورند و تنوع آنها بسیار زیاد است. اجرای موسیقی زنده یکی از مهم ترین جاذبه های بازار برای بسیاری از بازدیدنمایندگان است. ژانرهای مختلف موسیقی از پاپ و راک گرفته تا موسیقی بومی و جاز در این مکان اجرا می گردد. این بازار روزهای چهارشنبه و آدینه و شنبه برگزار می گردد.

بازار هنر و صنایع دستی ( Arts and Craft Markets )

بازار هنر و صنایع دستی، یکشنبه ها برگزار می گردد و در یک موقعیت جغرافیایی عالی در ساحل واقع شده است. این بازار جاذبه های مختلفی برای بازدیدنمایندگان دارد از جمله اجرای موسیقی زنده. غرفه های مختلف بازار به عرضه آثار هنری و صنایع دستی بومی و هدایا و سوغاتی های خاص اختصاص دارند. این بازار در برخی از یکشنبه های ماه برگزار می گردد. برای اطلاع از برگزاری این بازار باید وب سایت رسمی آن را آنالیز کنید.

بازار کشاورزان ( Farmers Markets )

گلدکست موقعیت جغرافیایی خاصی در ساحل دارد که به منطقه ها روستایی بسیار نزدیک است. در بازار کشاورزان می توانید محصولات کشاورزی آنها را مستقیم و بدون واسطه بخرید. این محصولات شامل تازه ترین و بهترین مواد غذایی ارگانیک است. این بازار در روزهای شنبه یا یکشنبه در نقاط مختلف شهر برپا می گردد.

بازارهای ساحلی سرفرز پارادایز ( Surfers Paradise Beachfront Markets )

بازارهای ساحلی برای کسانی که در شهرهای شلوغ زندگی می نمایند، جذابیت خاصی دارد. این بازارهای ساحلی در روزهای چهارشنبه، آدینه و یکشنبه از ساعت 4 بعدازظهر تا 9 شب برپا می شوند. برای گشت وگذار در این بازارها باید به ساحل سرفرز پارادایز و برودبیچ سر بزنید. در غرفه های این بازارها، محصولاتی متنوع از جمله سوغات، آثار هنری، هدایای بومی، لوازم منزل و... پیدا می گردد.

بازار کارارا ( Carrara Markets )

بازار کارارا، بزرگترین بازار در گلدکست است و وسعت زیادی دارد. در این بازار، محصولات بسیار متنوعی عرضه می گردد؛ از مواد غذایی و گوشت و سبزیجات تازه گرفته تا لوازم منزل، گل و گلدان، لباس، کتاب، هدیه، آثار هنری، سوغاتی، زیورآلات، عینک آفتابی و... روزهای شنبه و یکشنبه از 7 صبح تا 3 بعدازظهر، این بازار برپا می گردد.

منبع: کجارو / news.experienceoz.com.au
انتشار: 1 فروردین 1401 بروزرسانی: 1 فروردین 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2254

به "تور ارزان استرالیا: راهنمای خرید در گلدکست، استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان استرالیا: راهنمای خرید در گلدکست، استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید