دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال در شهربابک

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، نخستین دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال با حضور 79 شرکت کننده خانم و آقا در شهربابک برگزار گردید.

دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال در شهربابک

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ کاتالوگ حرفه ای از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

محبوبه هاوشکی، مسئول برگزاری دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال در شهربابک در گفت و گو با خبرنگار، گفت: نخستین دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال در شهربابک برگزار گردید.

او با بیان اینکه حمید آقاعلی نژاد مدرس این دوره بود، اضافه نمود: آقا علی نژاد عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس، مربی بدنسازی تیم ملی جودو و اسکی و رئیس انجمن آمادگی جسمانی وزارت علوم و تحقیقات و فناوری است.

هاوشکی با اشاره به حضور 79 شرکت کننده خانم و آقا در این دوره گفت: این کارگاه طی یک روز و به صورت تئوری و عملی برگزار گردید.

او هدف از برگزاری دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال را ارتقا سطح علمی ورزش شهرستان شهربابک بیان کرد.

هاوشکی توضیح داد: این دوره مختص یک رشته ورزشی خاص نیست و همه رشته های ورزشی را پوشش می دهد.

او با بیان اینکه این دوره با همکاری هیئت ورزش های همگانی شهربابک و اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید، اضافه نمود: در سرانجام از طرف انجمن آمادگی جسمانی وزارت علوم به شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه اعطا شد.

ب

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 21 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 980

به "دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال در شهربابک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دوره تخصصی زمانبندی و طراحی تمرینات فانکشنال در شهربابک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید