تور ارزان ایتالیا: دبی؛ استراحتگاه شناور زیر دریایی ونیزی

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، دبی کشوری با ایده های نو در زمینه گردشگری این بار قصد ساختن استراحتگاهی خارق العاده با الهام از ونیز ایتالیا را دارد. برای آشنایی با این ایده مجذوب کننده با ما همراه شوید.

تور ارزان ایتالیا: دبی؛ استراحتگاه شناور زیر دریایی ونیزی

با ما همراه باشید و با تور ارزان ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

پروژه نو کشور دبی، این بار، لذت تجربه اقامت در ونیز ایتالیا، خواهد بود. این کشور مدرن با ساخت استراحتگاهی شناور و مجلل زیر آب نام خود را به عنوان اولین، در تاریخ ثبت خواهد نمود.

دبی هم اکنون خانه بزرگ ترین پارک موضوعی با ایده های نو در محیط داخلی در دنیا و در راه افتتاح طولانی ترین خط انرژی دنیای است. این کشور خلاق در زمینه های گردشگری قصد اضافه کردن جاذبه خارق العاده دیگری را دارد: یک استراحتگاه بندری مجلل زیر آبی.

ونیز شناور که در سال 2020 بازگشایی خواهد شد، یک تجربه اصیل ونیزی را در آسیای میانه، پیشنهاد خواهد نمود. این استراحتگاه شناور که به صورت تکنیکی به عنوان یک قایق توصیف می گردد، دارای یک عرشه زیر آبی با محل های اقامتی چون رستوران، کافی شاپ و فروشگاه ها خواهد بود.

روی دریا، طراحی هایی با الهام از ایتالیا که شامل گنبدهای در حال صعود با شباهت به ساختار کلیسای سنت مارک، و بعلاوه گاندولاها (قایق های ونیزی)، استخرهایی با کف شیشه ای و 12 ساحل شناور هستند، انجام خواهد شد.

زیر دریا، رستوران، کافی شاپ و آب گرم های زیر آبی وجود خواهند داشت. زیر عرشه بیشتر از 37 هزار متر مربع صخره های مرجانی و مهدکودک با چشم انداز مرجانی برای همراهی در یک زندگی پیشرفته دریایی در این منطقه، وجود دارد.

ونیز شناور، در جزیره های دنیای دبی قرار خواهد داشت که تنها به وسیله قایق، هلیکوپتر یا هواپیماهای دریایی قابل دسترس خواهد بود.

این استراحتگاه که ادعا دارد اولین استراحتگاه بندری مجلل زیر آبی است، به اقامتگاه زیر دریایی پوسایدون، اولین اقامتگاه دریایی دنیا در فیجی و آتلانتیس پالم که دارای دو اتاق زیر آبی ساخته شده در یک هتل در دبی است، می پیوندد.

این تجربیات مجلل به کلمه تعطیلات، معنی نوی می بخشد.

منبع: کجارو / travelandleisure.com
انتشار: 14 بهمن 1400 بروزرسانی: 14 بهمن 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2205

به "تور ارزان ایتالیا: دبی؛ استراحتگاه شناور زیر دریایی ونیزی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ارزان ایتالیا: دبی؛ استراحتگاه شناور زیر دریایی ونیزی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید