خطر ریزش کوه در محور اندیکا - بازفت

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، خبرنگاران/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان نسبت به خطر ریزش کوه در محور اندیکا - بازفت هشدار داد.

خطر ریزش کوه در محور اندیکا - بازفت

سرهنگ رضا دولتشاهی در گفت وگو با خبرنگاران، در مورد آخرین شرایط محورهای خوزستان پس از بارندگی اظهار کرد: در حال حاضر بارندگی در اکثر محورهای خوزستان با شدت و ضعف وجود دارد و جاده ها لغزنده هستند با این وجود همه محورهای خوزستان باز هستند و مشکل خاصی در تردد وجود ندارد.

رئیس پلیس راه خوزستان گفت: در حال حاضر تنها خطر ریزش کوه در محور اندیکا - بازفت وجود دارد که اعلام نموده ایم کسی از این راستا تردد نکند. این محور باز است اما هر لحظه امکان ریزش کوه وجود دارد.

دولتشاهی با اشاره به کاهش تردد در محورهای خوزستان بیان نمود: با وجود بارندگی، ترافیک در محورهای خوزستان سبک و روان است.

وی با اشاره به پیش بینی افزایش بارندگی و بارش برف به ویژه در ایذه و اندیکا اظهار کرد: بیشترین مشکل در پی بارش باران در محور ایذه - دهدز و اندیکا - بازفت، احتمال ریزش کوه است. همچنین با توجه به اینکه جاده این دو محور دو طرفه است، قطعا احتمال حادثه بیشتر خواهد بود.

رئیس پلیس راه خوزستان ادامه داد: این جاده ها به دلیل کوهستانی بودن، لغزنده هستند. همچنین در ایام بارندگی و به ویژه در زمان بارش برف، وجود پیچ های خطرناک و غیرهندسی در این محورها احتمال حادثه را افزایش می دهد و شرایط خطرناک تر می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 بهمن 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 932

به "خطر ریزش کوه در محور اندیکا - بازفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطر ریزش کوه در محور اندیکا - بازفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید