افزایش سرعتی قربانیان و مبتلایان کرونا در روسیه

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا در روسیه طی روز گذشته 270 نفر افزایش و به 1534 نفر رسیده، هشت نفر هم جان باخته اند و تعداد مبتلایان در شهر مسکو از مرز 1000 فراتر رفته که باعث نگرانی مقامات پایتخت شده است.

افزایش سرعتی قربانیان و مبتلایان کرونا در روسیه

به گزارش خبرگزاری تاس، ستاد عملیاتی پیشگیری و کنترل ویروس کرونا در روسیه امروز، یکشنبه گزارش داد که تعداد مبتلایان به عفونت ویروس جدید کرونا در این کشور طی 24 ساعت گذشته به 270 نفر افزایش یافته و در حال حاضر تعداد 1534 نفر در 65 منطقه فدرال روسیه آلوده شده اند. ضمن اینکه 64 نفر از مبتلایان بهبود یافته و هشت نفر هم جان خود را از دست داده اند.

طبق اطلاعات این ستاد، در فدراسیون روسیه ، تا به امروز ، در مجموع 1534 مورد آلودگی به ویروس کرونا ثبت شده است. در کل دوره ، 64 نفر بهبود یافته و مرخص شده اند. طی 24 ساعت گذشته، 15 نفر از مبتلایان بهبود یافته، ولی متاسفانه 4 مورد جدید مرگ ناشی از این بیماری ثبت شده و بدین ترتیب تعداد تلفات در کل دوره در روسیه به هشت نفر رسیده است.

این ستاد همچنین گفت که در مسکو نیز 197 مورد جدید از عفونت ویروس کرونا تأیید شده است. بدین ترتیب ، درمجموع ، در پایتخت تا به امروز 1014 مورد ابتلا مشاهده شده است.

طبق این اطلاعات، در میان موارد جدید - 152 مورد افراد دارای سن 18 الی 65 سال و 32 نفر هم بالاتر از 65 سال سن دارند. همچنین عفونت ویروس کرونا در 13 کودک نیز تأیید شده است.

تعداد افراد آلوده به ویروس کرونا در مسکو از مرز 1000 نفر گذشت

علاوه بر این، سرگئی سوبیانین ، شهردار مسکو نیز امروز گفت که شرایط گسترش ویروس کرونا در پایتخت به مرحله جدیدی رسیده و تعداد افراد بیمار به سرعت در حال افزایش بوده و اکنون از مرز هزار نفر گذشته است. سببیان تأکید کرد که هیچ کس از بیماری در امان نیست.

وی در اطلاعیه ای که در سایت رسمی شهرداری مسکو منتشر شده، یادآور شده است: نمونه شرایط تاسف بار شهرهای ایتالیا و اسپانیا و حتی نیویورک ، جایی که هر روزه ده ها و صدها نفر جان خود را از دست می دهند، در معرض دید همه ما واقع شده است.

شهردار پایتخت روسیه از همه شهروندان مسکو خواست تا هنگام خارج شدن از خانه فاصله امن با افراد را حفظ کرده و مانند صف جلوی دستگاه های خودپرداز بانکها رفتار کنند که نزدیش شدن بیش از حد افراد غیر قابل قبول است.

سوبیانین اضافه کرد، مغازه های در حال کار و داروخانه ها می توانند در رعایت این فاصله امن به شهروندان کمک کنند و برای تعیین این فاصله علائم ویژه ای تهیه کنند.،تسنیم

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1178

به "افزایش سرعتی قربانیان و مبتلایان کرونا در روسیه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش سرعتی قربانیان و مبتلایان کرونا در روسیه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید