ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه کاری عظیم و بی سابقه در کشور است

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، تهران (پانا) - معاون اول رییس جمهوری از ستاد کل نیروهای مسلح به خاطر همراهی و همکاری در اجرای طرح عظیم ادغام بانک ها قدردانی کرد و اضافه نمود ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه کاری عظیم و بی سابقه در کشور است.

ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه کاری عظیم و بی سابقه در کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رییس جمهوری، آخرین جلسه از سلسله جلسات ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه که عصر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار گردید و برنامه ادغام این بانک ها و موسسات اعتباری به مرحله اجرا درآمد.

اسحاق جهانگیری در این جلسه از ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه به عنوان کاری عظیم و پراهمیت یاد کرد و گفت: اجرای طرح ادغام با این وسعت از نظر نیروی انسانی و میزان سپرده و دارایی در کشور بی سابقه است.

معاون اول رییس جمهوری با قدردانی از دست اندرکاران انجام کار عظیم اعلام نمود: انصافا مدیریت بسیار خوبی در اجرای برنامه ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه صورت گرفت و امیدوارم با حمایت های بانک مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، بانک سپه پس از این ادغام بتواند عملکرد موفقی داشته باشد.

جهانگیری همچنین از ستاد کل نیروهای مسلح بخاطر همراهی و همکاری در ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه قدردانی کرد و اضافه کرد: همراهی و همکاری نیروهای مسلح با این ادغام قابل تقدیر است و پس از موافقت فرمانده کل قوا، فرایند اجرای این برنامه مهم به نحو مطلوبی انجام شد.

معاون اول رییس جمهوری با تاکید بر اینکه بانک سپه باید خدمات مطلوبی به نیروهای مسلح ارائه دهد، توضیح داد: نیروهای مسلح نباید احساس نمایند که با ادغام بانک ها و موسسات وابسته آنها در بانک سپه، نقصان و کاستی در ارائه خدمات به آنها ایجاد شده است و ضروری است ارائه خدمات به گونه ای باشد که پرسنل نیروهای مسلح از این کار پراهمیت رضایت داشته باشند.

در این جلسه که رییس کل بانک مرکزی، مدیرعامل بانک سپه و نماینده ستاد کل نیروهای مسلح نیز حضور داشتند، گزارشی از شرایط بانک قوامین، بانک انصار و موسسه اعتباری کوثر ارائه شد و نماینده بانک مرکزی در مورد آثار اقتصادی ناشی از این ادغام و نحوه تسویه با سهامداران به ارائه توضیحاتی پرداخت.

در این نشست پس از بحث و گفتگو در مورد جزئیات مرتبط با فرآیند ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، مقرر شد مجامع عمومی فوق العاده ادغام بانک های قوامین، انصار و موسسه اعتباری کوثر ظرف ماه آینده برگزار گردد و بدین ترتیب پرونده عظیمترین پروژه اصلاح ساختار نظام بانکی در کشور بسته خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1560

به "ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه کاری عظیم و بی سابقه در کشور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادغام بانک های نیروهای مسلح در بانک سپه کاری عظیم و بی سابقه در کشور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید