اخراج گوینده خبر مصری به دلیل آرایش کردن روی آنتن زنده

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، أمیمة تمام، گوینده خبر مصری پس از آن که مقابل دوربین های تلویزیون به استفاده از لوازم آرایش اقدام کرد، از تلویزیون این کشور کنار گذاشته شد.

اخراج گوینده خبر مصری به دلیل آرایش کردن روی آنتن زنده

به گزارش ایسنا به نقل از المیادین، سازمان رسانه ملی مصر تمام اعضای تیم خبری ساعت 9 تلویزیون مصر را به جرم بی احترامی به مخاطبان برای پاسخگویی احضار نموده است.

این گوینده قبل از این که دوربین به طور کامل تصویر او را قطع کند، مقابل چشم مخاطبان از لوازم آرایش استفاده کرد. هنوز سرنوشت تیم خبری که این مجری با آن ها همکاری داشته، تعیین نشده است.

در روز های اخیر ویدئویی که در آن مجری زن به اشتباه و به گمان این که فیلمبرداری تمام شده، آغاز به آرایش کردن می نماید، در شبکه های اجتماعی و میان مصری ها دست به دست می گردد.

حسین زین که در رأس تحقیقات مربوط به این تیم خبری قرار گرفته است، می گوید این قبیل اشتباه ها در برنامه های زنده خبری وجود دارد، اما تا خاتمه آنالیز های لازم، فعالیت این تیم خبری متوقف شده است.

گفتنی است که تلویزیون مصر اخیرا درباره محتوای سریال ها و برنامه های تلویزیونی و تاثیرات اجتماعی آن ها سختگیرانه تر از گذشته عمل می نماید.

منبع: فرارو
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 1830

به "اخراج گوینده خبر مصری به دلیل آرایش کردن روی آنتن زنده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخراج گوینده خبر مصری به دلیل آرایش کردن روی آنتن زنده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید