اتاقک برق، مانع عبور و مرور شهروندان در پیاده رو

به گزارش مجله سفرنامه مالزی، وجود اتاقک برق در یکی از پیاده رو های شهر فردوس سبب بروز مشکل در رفت و آمد شهروندان شده است.

اتاقک برق، مانع عبور و مرور شهروندان در پیاده رو

شهروندان شهر فردوس از وجود اتاقک برق در یکی از خیابان های این شهر گلایه دارند.

به گفته شهروندان، وجود این اتاقک سبب سختی عبور و مرور عابران پیاده شده است.

شهروندان فردوسی خواهان برداشته شدن این اتاقک از سطح پیاده رو هستند و می خواهند تا این سازه، پیش از آغاز یخبندان های زمستانه تخریب گردد.

از سختی عبور و مرور تا بروز حادثه

یکی از شهروندان فردوسی گفت: اتاقک برق دقیقا در پیاده رو واقع شده است و اگر کسی بخواهد ادامه جهت دهد، باید از جوی آب گذر کند و دوباره وارد پیاده رو گردد.

او اضافه نمود: در زمانی که هوا سرد است و یخبندان اتفاق می افتد، گذر از جوی آب می تواند سبب سر خوردن افراد گردد و به مصدومیت شهروندان منجر گردد.

بیشتر بخوانید

  • نهبندانی ها دارای رتبه دوم فوتی های در تصادفات جاده ای

یکی دیگر از شهروندان شهر فردوس بیان نمود: در این گذرگاه عابر پیاده خطوطی برای رفت و آمد نابینایان طراحی شده است، اما وقتی که فرد نابینا بخواهد جهتش را ادامه دهد، به دیواره اتاقک برق برخورد می نماید.

او گفت: مکاتباتی نیز با شهرداری انجام شده است، ولی هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و مشکل همچنان در چهارراه شهیدان پارسا وجود دارد.

حل مشکل تا آذر

اکبری شهردار فردوس گفت: 10 سال پیش عقب نشینی در حاشیه خیابان شهیدان پارسا رخ داد، اما اتاقک برق سر جای خود باقی ماند.

او اضافه نمود: از همان زمان مکاتبات با اداره برق انجام شده و اتاقکی نیز در فاصله چند متری این اتاقک آماده شده است تا بتوان تجهیزات را به داخل مکان نو انتقال داد.

روشن فرماندار شهرستان فردوس نیز از طرح مشکل در شورای ترافیک شهرستان اطلاع داد و اظهار کرد: در این شورا مصوب شد تا شرکت توزیع نیروی برق شهرستان نسبت به رفع مشکل اقدام کند.

گنجی زاده مدیر شرکت توزیع نیروی برق شهرستان فروس گفت: ساختمان نو یک ماهی است تحویل شرکت برق شده و کوشش می کنیم تا سرانجام آذر سال جاری، مشکل رفع گردد.

خبرنگاران خراسان جنوبی بیرجند

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 5 آبان 1401 بروزرسانی: 5 آبان 1401 گردآورنده: malayro.ir شناسه مطلب: 2416

به "اتاقک برق، مانع عبور و مرور شهروندان در پیاده رو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتاقک برق، مانع عبور و مرور شهروندان در پیاده رو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید